صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فروش فوق‌العاده كتابي كه مشروعيت رياست‌جمهوري اوباما را زير سؤال برد

فروش فوق‌العاده كتابي كه مشروعيت رياست‌جمهوري اوباما را زير سؤال برد

كتاب «شناسنامه اوباما كجاست؟» به قلم دكتر «جروم گروسي» با موضوع صلاحيت نداشتن اوباما براي رياست جمهوري آمريكا در صدر پرفروش‌ترين كتاب‌هاي منتشر شده آمريكا در فهرست روزنامه نيويورك تايمز قرار گرفت.

به نقل از سالون، كتاب «شناسنامه اوباما كجاست؟» به قلم «جروم گروسي» كه در سال جاري منتشر و وارد كتابفروشي هاي آمريكا شده است در حال حاضر يكي از پرفروش ترين آثار منتشر شده در حوزه سياسي است كه با استقبال مخاطبان روبرو شده است.

«جروم گروسي» نويسنده آمريكايي در اين كتاب ديدگاه‌هاي جالبي را درباره مشروعيت رياست جمهوري «باراك اوباما» به رشته تحرير در آورده است. وي در اين كتاب مدعي شده است كه «باراك اوباما» نمي‌توانسته به صورت قانوني رئيس جمهور آمريكا شود چرا كه او يك شهروند آمريكايي نيست و در آمريكا متولد نشده است. وي با طرح اين موضوع و بررسي قانون اساسي آمريكا سؤالات متفاوتي را در ذهن مخاطب خود طرح مي كند و او را وادار به فكر مي‌كند.

«گروسي» در اين كتاب ابهامات و سؤالاتي را درباره محل تولد «باراك حسين اوباما» مطرح مي‌كند و در نهايت اين طور نتيجه گيري مي كند كه اين فرد به هيچ وجه صلاحيت و شرايط رئيس جمهور بودن را ندارد. كتاب «شناسنامه اوباما كجاست؟» به قلم اين نويسنده هفدهم آپريل 2011 منتشر و روانه بازار شد و خيلي زود به عنوان يكي از پرفروش‌ترين آثار منتشر شده در ماه آپريل در صدر جدول پرفروش‌هاي سايت آمازون قرار گرفت.

«جروم گروسي» در اين كتاب با ارائه گزارشي كامل از تناقضات موجود درباره «اوباما» و زندگي وي و همينطور درباره ساختگي بودن داستان زندگي رئيس جمهور فعلي امريكا مطرح مي‌كند. وي در اين كتاب با بررسي پرونده اي درباره زندگي «باراك اوباما» به ثبت شدن برخي از مدارك «اوباما» در اندونزيا اشاره مي كند و او را شهروند اندونزيا مي‌خواند.

دكتر «جروم گروسي» مدرس دانشگاه هاروارد در رشته علوم سياسي اين روزها يكي از شخصيت‌هاي مطرح و جنجالي روزنامه هاي آمريكا محسوب مي‌شود. كتاب «شناسنامه اوباما كجاست؟» به قلم وي از جمله تازه ترين آثار اين نويسنده در نقد «باراك اوباما» رئيس جمهور آمريكا محسوب مي‌شود. براساس گزارش هاي به دست آمده طرفداران و هوارداران محافظه كاران در آمريكا در گروه خريداران اين اثر قرار گرفته اند.