صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رقيب آمازون از اسپانيا آمد

رقيب آمازون از اسپانيا آمد

يك كمپاني اسپانيايي با طراحي يك سايت نسخه‌هاي الكترونيك و ديجيتال خود را با شرايط ويژه و به صورت آنلاين با مخاطبانش به اشتراك مي‌گذارد. به نقل از رويترز، اين كمپاني كه 24 سمبل نام دارد با طراحي اين سايت قصد رقابت با سايت آمازون يكي از بزرگترين سايت‌هاي عرضه نسخه‌هاي ديجتيال در جهان را دارد.‌

اين سايت كه هزينه‌هاي خود را با ارایه تبليغات و آگهي‌هاي مختلف تأمين مي‌كند در حقيقت با اين شرط به كاربران خود اجازه مطالعه و اشتراك‌گذاري كتاب‌ها و نسخه‌هاي ديجيتالي سايت را به صورت رايگان مي‌دهد كه كاربران اين سايت تبليغات و آگهي‌هاي حاشيه اين سايت را مطالعه و مشاهده كنند. كابران اين سايت به دو صورت امكان بهره‌بري از كتاب‌ها و نسخه‌هاي الكترونيكي و كمياب موجود در اين سايت را دارند.

در مرحله اول در صورتي كاربردان امكان مطالعه رايگان آثار را خواهند يافت كه با مدير سايت در مورد مشاهده آگهي‌ها و تبليغات به توافق برسند. در غير اين صورت اين كاربران مي‌توانند بدون نياز به مشاهده تبليغات و آگهي‌هايي كه در حاشيه سايت آمده است و تنها با پرداخت مبلغي به صورت ماهيانه از خدمات فرهنگي اين سايت بهره‌مند شوند. اين كمپاني اميدوار است با آغاز فعاليت‌هاي اين سايت مخاطبان و كاربران بسياري از اين سايت ديدن كنند و اعضاي ثابت زيادي براي بهره‌مندي از خدمات فرهنگي و ادبي اين سايت بر اساس يكي از شرايط موجود اقدام كنند.

به گفته مدير اين سايت در حال حاضر 1000 نسخه كتاب ديجيتال در اين سايت موجود است. اين آثار به 3 زبان اسپانيايي، انگليسي، هالندي و پرتغالي در دسترس علاقمندان به مطالعه قرار دارد كه تعداد اين كتاب‌ها تا پايان سال جاري ميلادي به بيش از 30 هزار نسخه مي رسد. اين سايت علاوه بر اين نسخه‌هاي ويژه «آي پد» را براي افرادي كه از آي پد استفاده مي‌كنند به مخاطبانش عرضه مي‌كنند.