صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

باچان با «قدرت» ظاهر مي‌شود

باچان با «قدرت» ظاهر مي‌شود

آميتاب باچان بازي در درام دلهره‌آور و جنايتكارانه «قدرت» را شروع كرد. فيلمبرداري اين فيلم اكشن در شهر بمبئي شروع شد و قرار است در يك كشور خارجي ادامه پيدا كند. راجكومار سانتوشي، فيلمساز مطرح سينماي هند كه تعداد زيادي فيلم پرفروش را در كارنامه هنري خود دارد، كارگردان اين فيلم است.

سازندگان قدرت خط اصلي قصه آن را فاش نكرده‌اند و قصد دارند فيلم خود را در سكوت خبري كامل تهيه كنند؛ ولي منابع نزديك به گروه سازنده فيلم مي‌گويند قصه آن، حال و هوايي سياسي و اجتماعي دارد و باچان در آن در نقش يك چهره پرقدرت سياسي ظاهر مي‌شود.

با اين حال، اين بازيگر از صحبت درباره فيلم و نقش خود با رسانه‌هاي گروهي طفره رفته است. به جز باچان، دو بازيگر نسبتا قديمي سينماي هند يعني سانجي دات و آنيل كاپور هم در اين فيلم نقش‌هاي مهمي به‌عهده دارند. قدرت براي نمايش عمومي در روزهاي پاياني سال جاري ميلادي آماده مي‌شود.

سانتوشي و باچان قبل از اين در فيلم‌هاي «خانواده» و «خاكي»‌ نيز با يكديگر همكاري كرده‌اند. تحليلگران اقتصادي سينما مي‌گويند قدرت در نمايش عمومي خود با فروش بالايي روبه‌رو خواهد شد. اكثر ساخته‌هاي قبلي سانتوشي در جدول گيشه نمايش با موفقيت مالي خوبي همراه بوده‌اند و اين در حالي است كه باچان در 2 سال اخير، فيلم موفقي روي پرده سينماها نداشته است. باچان در طول 2 هفته گذشته با 2 فيلم خود، مهمان سيماي جمهوري اسلامي ايران بود.