صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

عامرخان پیشنهاد بازی در فیلم یک فیلمساز انگلیسی را رد کرد

عامرخان پیشنهاد بازی در فیلم یک فیلمساز انگلیسی را رد کرد

عامرخان پیشنهاد بازی در فیلم یک فیلمساز انگلیسی درباره زندگی یک نابغه ریاضی را رد کرد. راجر اسپاتیس‌وود فیلم‌ساز انگلیسی زبان سینما برای ساخت فیلم تازه خود راهی کشور آسیایی هند می‌شود تا فیلمی شرح حال گونه درباره رامانو جان نابغه دنیای ریاضیات کارگردانی کند. این فیلم‌‌ساز که برای انتخاب لوکیشن‌های فیلم خود سفری به هند کرده بود در گفت‌وگو با رسانه‌های گروهی این کشور گفت عامرخان دعوت او برای بازی در این فیلم را رد کرده است.

فیلم‌نامه فیلم که فعلاً نام موقت «رامانوجان» را برخود دارد توسط دیوید فریمن نوشته شده است. او فیلم‌نامه را با نگاهی به یک نمایش صحنه‌ای از خودش نوشته است. پس از آن که عامرخان بازی در فیلم را قبول نکرد، اسپاتیس وود از سیدارت سوریانارایان برای بازی در نقش رامانوجان دعوت کرد. این فیلم‌ساز بازی سیدارت را در درام تاریخی رنگ دباساتتی (2006) دیده بود. این فیلم را عامر خان تهیه کرده و خودش نقش اول آن را به عهده داشت.

به گفته اسپاتیس وود: «سیدارت اطلاعات زیادی درباره رامانوجان و نسبت به شخصیت او احساس نزدیکی می‌کند. به همین دلیل، فکر می‌کنم بهترین گزینه برای بازی در نقش اوست.

فیلم به صورت محصولات مشترک انگلستان و هند ساخته می‌شود و قرار است کلید فیلم‌برداری آن اواخر فصل بهار سال جدید میلادی زده شود. صحنه‌های مختلف فیلم در کمبریج، لندن، دهلی‌نو و بمبئی فیلم‌برداری خواهند شد.