صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاكتيك‌هاي پولیسي تازه مورگان فريمن

تاكتيك‌هاي پولیسي تازه مورگان فريمن

مورگان فريمن با فارغ شدن از بازي در فيلم كميك استريپي و ابرقهرمانانه «بتمن 3» به زودي جلوي دوربين «حالا تو مرا مي‌بيني» قرار مي‌گيرد. اين فيلم كه براي نمايش عمومي در فصل بهار 2013 آماده مي‌شود، يك كار دلهره‌آور است كه لوئيس لته‌ريد آن را كارگرداني خواهد كرد.

فريمن در اين فيلم با وودي هارلسن و جسه آيزنبرگ همبازي است. خط اصلي قصه فيلم درباره چند مامور كار كشته اداره پولیس است كه با يك گروه از سارقان خبره و تواناي بانك سر و كار دارند. اين افسران پولیس قصد دارند سارقان بانك را در جريان عمل سرقت دستگير كنند و نكته جالب در ارتباط با سارقان بانك، شيوه عمل آنهاست.

آنها در طول سرقت خود براي مشتريان بانك مسابقه‌اي تدارك مي‌بينند و به آنها جايزه هم مي‌دهند! ماموران پولیس از يكسري از تاكتيك‌هاي كاري اين گروه سارق بي‌خبر هستند، ولي مي‌خواهند هرچه سريع‌تر آنها را دستگير كنند. آخرين فيلمي كه از مورگان فريمن روي پرده سينماها رفت نسخه دوباره‌سازي شده «كونان بربر» در تابستان امسال بود كه نتوانست توجه تماشاگران و منتقدان سينما را به خود جلب كند.

او در مجموعه فيلم «بتمن» ساخته كريستوفر نولان در نقش لوسيس فوكس، يكي از دوستان مرد خفاشي بازي مي‌كند. در فيلم تاريخي و آماده نمايش «ما مردم» اين بازيگر به عنوان راوي همكاري دارد.