صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ليام نيسون در «توقف‌ناپذير» فرمانده‌ نيروي هوايي مي‌شود

ليام نيسون در «توقف‌ناپذير» فرمانده‌ نيروي هوايي مي‌شود

«ليام نيسون»، بازيگر آثاري چون «فهرست شيندلر» و «بينوايان» كه اخيراً به دين اسلام مشرف شده است، براي حضور در پروژۀ سينمايي «توقف ناپذير» وارد مذاكره شد.
پروژۀ فيلم «توقف‌ناپذير» قرار است به تهيه‌كنندگي «جوئل سيلور»، «اندرو رونا» و «آلكس هنيمن» تهيه و توليد شود. در اين فيلم كه در قالب آثار تريلر (دلهره‌آور) ساخته خواهد شد، «ليام نيسون» در نقش يك يك فرماندۀ نيروي هوايي ظاهر مي‌شود كه در يك جنگ داخلي وارد عمل مي‌شود.

به گزارش هاليوود ريپورتر،‌ فيلم‌نامه‌ اين پروژه توسط «جان ريچاردسون» و «كريس روچ» به نگارش درآمده و «جف والدو» براي كارگرداني اين فيلم در نظر گرفته شده است.

«ليام نيسون» در حقيقت کشف «جان بورمن» بود که او را براي فيلم «اکسکاليبور» (1981) انتخاب کرد. وي در فيلم‌هاي اخيرش معمولا نقش يك مرشد، مربي يا پدر يك جوان را بازي کرده است، كه از جمله‌ي آنها مي‌توان به «بتمن آغاز مي‌کند»، «قلمروي بهشت» و «دار و دسته‌ي نيويورکي» اشاره كرد.

«ليام نيسون» چندين بار نقش‌هايي را بازي کرده که مربوط به افراد حقيقي مي شوند از جمله «راب روي»، «اسکار شيندلر»، «مايکل کالينز»و «آلفرد کينزي». اين بازيگر 59 ساله عضو انجمن مشاوران مدرسه نمايش انگليس است و به خاطر بازي درفيلم «درخشش در ميان» در نقش یک پولیس عالي رتبه نازي توجه «استيون اسپيلبرگ» را براي بازي در نقش «اسکار شيندلر» در فيلم «فهرست شيندلر» جلب کرد.