صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۸ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نامزدی آنجلینا جولی و برد پیت، پس از هشت سال زندگی مشترک

نامزدی آنجلینا جولی و برد پیت، پس از  هشت سال زندگی مشترک

آنجلینا جولی، ۳۶ ساله، و برد پیت، ۴۸ ساله، بازیگران سرشناس هالیوودی، پس از حدود هشت سال زندگی مشترک، به نامزدی هم درآمدند. سخنگوی آنها با تأیید این خبر گفت: که این نامزدی «قولی است برای آینده» ولی هنوز تاریخ ازدواج آنها مشخص نشده است. این زوج که از مشهورترین ستاره های هالیوودی اند، از سال ۲۰۰۵ با هم بوده اند.

آنها شش فرزند دارند که سه تای آنها را به فرزندخواندگی پذیرفته اند. سخنگوی آنها گفت: که فرزندان آنها از این خبر «خیلی خوشحال» هستند. جولی که پدر و مادرش هر دو بازیگر بوده اند، در فیلم های پرفروشی چون «آقا و خانم اسمیت»، بازی کرده است. او سر فیلمبرداری همین فیلم با برد پیت آشنا شد.

آنجلینا جولی برای بازی در فیلم «دختر از هم گسیخته» (Girl, Interrupted)، در سال ۱۹۹۹ برنده جایزه اسکار شد. او پیش از این همسر جانی لی میلر و بیلی باب تورنتون، هر دو از بازیگران سینما، بود. برد پیت هم در مجموعه ای از فیلم های پرفروش از جمله رشته فیلم‌های «یاران اوشن»، «هفت»، «سرگذشت عجیب بنجامین باتن»، «حرامزاده‌های بی شرف» و به تازگی در فیلم های تحسین شده ای چون «مانی بال» و «درخت زندگی» بازی کرده است.

برد پیت پیش از این، با گوینت پالترو و جنیفر انیستون، رابطه های پرماجرایی داشت. او مدتی همسر جنیفر انیستون بود و جدایی آنها تا مدت‌ها سوژه داغ نشریات عامه پسند بود.

برد پیت و آنجلینا جولی به عنوان زوج، فعالیت های بشردوستانه زیادی دارند. در سال ۲۰۰۱ آنجلینا جولی به عنوان سفیر صلح سازمان ملل انتخاب شد. او همچنین چند موسسه خیریه از جمله «بنیاد جولی، پیت» را تأسیس کرده است. «سرزمین خون و عسل»، نخستین ساخته آنجلینا جولی در مقام کارگردان، نامزد جایزه گلدن گلوب در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان سال گذشته شد.

این فیلم جنجالی داستان عاشقانه یک زن مسلمان و یک مرد صرب را در دوره ای که جنگ داخلی، پایتخت بوسنی را ویران کرده بود روایت می کند.

این فیلم به دلیل «به تصویر کشیدن مسائل اجتماعی» مورد تقدیر انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا قرار گرفت و جایزه استنلی کرامر را دریافت خواهد کرد. (بی بی سی)