صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۸ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

عامر خان جلوی کمره دوم3 رفت

عامر خان جلوی کمره دوم3 رفت

عامرخان بی‌ سر و صدا بازی در فیلم اکشن و ماجراجویانه «دوم 3» را شروع کرد. وی در این فیلم در نقش کاراکتر ضد قهرمان قصه ظاهر خواهد شد. با آن که وی بازیگر مهمان این فیلم است اما ایفای نقش اصلی و محوری قصه به او سپرده شده است.

در «دوم 3» عامرخان در نقش مردی به نام «جردن دزده» بازی می‌کند که یک سارق ماهر است و کارهایش را با مهارت خاصی انجام می‌دهد.

از آن جا که اداره پلیس توانایی دستگیری او را ندارد سروان جی دیکشیت (کاراکتر اصلی دو قسمت قبلی فیلم) مامور مقابله با وی می‌شود.

نقش جی دیکشیت را برای سومین بار آبیشک باچان جلوی کمره بازی می‌کند و اودی چوپرا هم دستیار او خواهد بود.

پاش چوپرا تهیه‌کننده و کارگردان قدیمی بالیوود تهیه‌کننده این فیلم است و ویچی کریشنا آرچاپا کارگردانی آن را به عهده دارد.

وی این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند. آرچایا نویسنده فیلم‌نامه دو قسمت قبلی فیلم هم بوده است.این فیلم‌ساز کار کارگردانی را از سال 2008 با فیلم ناموفق «تشن» (با بازی آکشی کومار و سیف علی خان) شروع و «دوم 3» دومین کار سینمایی وی در مقام فیلم‌ساز است.

سازندگان «دوم 3» آن را دور از چشم خبرنگاران و رسانه‌های گروهی جلوی کمره برده‌اند و قصد ندارند تا زمان اکران عمومی آن، اخبار زیادی پیرامون آن منتشر کنند.

در این مجموعه فیلم، معمولا نقش ضد قهرمان قصه مهم‌تر از قهرمانان اصلی آن است و به همین دلیل هر بار یک بازیگر بسیار مطرح در نقش این ضد قهرمان بازی می‌کند

در دو قسمت قبلی فیلم هریتیک روش و جان آبراهام در نقش ضد قهرمانان قصه ظاهر شدند. این فیلم‌ ها سال 2004 و 2006 به نمایش عمومی در آمدند.

عامرخان هم‌اکنون فیلم «تلاش» را آماده اکران عمومی دارد که در آن در نقش یک افسر پلیس بازی کرده و برای آخرین ماه سال جاری میلادی به نمایش عمومی در می‌آید.

«دوم 3» به احتمال زیاد فصل تابستان سال آینده میلادی به روی پرده سینماهای هند خواهد رفت.