صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

حضور نیکلاس کیج در پشت سر گذاشته شده

حضور نیکلاس کیج در  پشت  سر گذاشته شده

نیکلاس کیج که در چند هفته اخیر قرارداد بازی در چند فیلم تازه را امضا کرده، در نسخه سینمایی درام دلهره‌آور پشت سر گذاشته شده هم بازی می‌کند.

این فیلم نسخه دوباره‌سازی شده یک مجموعه پربیننده تلویزیونی به همین نام است، که در عین حال قصد احیای آن را نیز دارد.فیلم‌نامه نسخه دوباره‌سازی و احیا شده فیلم را تیم لاهایه و جری بی‌جنکینز نوشته‌اند و این فیلم، اولین نسخه سینمایی از این قصه کلاسیک تلویزیونی نیست.

قرار است هزینه تولید نسخه سینمایی پائین باشد. گفته می‌شود تهیه‌کنندگان آن، 15 میلیون دالر صرف تولید آن خواهند کرد.

کلید فیلم‌برداری پشت سر گذاشته شده اوایل فصل بهار سال جدید میلادی زده خواهد شد. این فیلم برای نمایش عمومی در پاییز سال 2013 آماده می‌شود.

خط اصلی قصه فیلم، گروهی از بازماندگان نسل بشر را تعریف می‌کند که به حال خود راه شده‌اند. این گروه تلاش می‌کند به زندگی سخت خود ادامه دهند.

نیکلاس کیج در نسخه جدید پشت سر گذاشته شده در نقش کاراکتر اصلی به نام داک ویلیامز بازی خواهد کرد که یک روزنامه‌نگار سمج است.

این روزنامه‌نگار تلاش دارد درباره مرجع پیش‌گویی‌هایی تحقیق کند که سال‌ها قبل، خبر از نابودی کره زمین داده بودند.هنوز معلوم نیست فیلم نیکلاس کیج دقیقا نسخه دوباره‌سازی سینمایی سال 2001 آن با بازی کرک کامرون خواهد بود یا خیر.این نسخه را دیک سارین کارگردانی و با هزینه 4 میلیون دالری خود، همین مقدار هم در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد.

فیلم‌ سارین محصول سینمای کانادا بود.تهیه کنندگان نسخه جدید می‌گویند از کرک کامرون دعوت کرده‌اند تا به عنوان بازیگر مهمان، نقش کوتاهی در این نسخه بازی کند.نیکلاس کیج در یک ماه اخیر به صورت تیتر مهم رسانه‌های سینمایی درآمده و آنها خبر از حضور او در چندین پروژه مختلف سینمایی می‌دهند.