صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ماموریت تازه سینمایی برای جکی چان

ماموریت تازه سینمایی برای جکی چان

جکی چان بازیگر رزمی‌کار آسیایی با انتخاب بازیگران فیلم تازه‌اش «اسکیپترایس»، آن را آماده تولید و فیلم‌برداری می‌کند. وی کارگردان این فیلم نیست.

این کمدی اکشن تازه جکی جان، اوایل سال جدید میلادی جلوی دوربین می‌رود و شان ویلیام اسکات هم در آن بازی خواهد داشت.

قبل از این گفته شده بود فان پینگ پینگ بازیگر مطرح چینی (و بازیگر فیلم‌های «آیرن من 3»و «مردان ایکس: روزهای آینده گذشته») هم در آن حضور دارد.

مدتی قبل که بحث تولید «اسکیپترایس» مطرح شد، قرار بود جکی چان در کنار بازی و تهیه آن وظیفه کارگردانی آن را نیز به عهده بگیرد.

اما حالا مشخص شده است که سام فل کارگردان آن خواهد بود.

دلیلی برای کناره‌گیری جکی چان از امر کارگردانی فیلم ارائه نشده است.

جکی چان در فیلم تازه خود در نقش مردی میانسال و رزمی‌کار به نام بنی بلک بازی خواهد کرد.

 او یک مأمور ورزیده پلیس هنگ کنگ است.

این کاراگاه پلیس بیش از یک دهه است که در جست‌وجوی رئیس خلاف‌کار یک باند بزرگ توزیع مواد مخدر به نام ویکتور وونگ است.

زمانی که برادرزاده جوان بنی بلک به نام بای (با بازی پینگ پینگ) درگیر یک اقدام جنایتکارانه وونگ می‌شود، بنی بلک مجبور به فعالیت‌ بیشتر بر علیه این رئیس جنایتکار می‌شود.

در این بین،‌بنی بلک متوجه می‌شود برای مقابله کامل و اصولی با ویکتور وونگ مجبور است از همکاری کانر ولز (با بازی اسکات) بهره بگیرد.

اما کانر ولز در دنیای خلاف کاری فعالیت دارد و به راحتی حاضر به همکاری با بلک نیست.

 اما زمانی که وونگ راهی هنگ کنگ می‌شود ،شرایط برای مقابله با با وی مهیا می‌شود.

اتحاد بنی بلک و کانر ولز این دو را وارد یک سری ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌کند که از کوه‌های پربرف مغولستان تا صحرای معروف و خشک گویی چین ادامه پیدا می‌کند.

تهیه کنندگان «اسکیپترایس» اوایل ژانویه سال 2014 کلید فیلم‌برداری آن را خواهند زد. فیلم‌نامه فیلم را جی لافگونو و برایان گیت وود نوشته‌اند.

جکی چان آخرین بار در فیلم «زودیاک چینی» به دیدار تماشاگران سینما در سطح بین‌المللی آمد. این فیلم درباره مردی است که راهی یک مأموریت مهم برای پیدا کردن تعدادی آثار عتیقه می‌شود.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، این بازیگر رزمی‌کار 59 ساله سینما قرار است در قسمت چهارم مجموعه فیلم کمدی اکشن پلیسی «ساعت شلوغی» هم در کنار کریس راک بازی کند.