صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ارزش ۲۴ میلیون پوندی موتر‌های اوراق شده در قسمت جدید از فیلم «جیمزباند»

ارزش ۲۴ میلیون پوندی موتر‌های اوراق شده در قسمت جدید از فیلم «جیمزباند»

يکي از بدلکاران قسمت جديد از فيلم «جيمزباند» اعلام کرد که قيمت موتر‌هايي که در جريان ساخت قسمت جديد اين فيلم از بين رفته‌اند،در مجموع بالغ بر 24 ميليون پوند بوده است.

يکي از بدلکاران قسمت جديد از فيلم سينمايي «جيمزباند»، تحت عنوان «شبح»، فاش کرد که در جريان ساخت اين فيلم در شهرهاي مکزيکو سيتي، رم و همچنين کشور اتريش، حداقل هفت موتر ورزشي «آستون مارتين دي‌بي 10» به طور ويژه براي فيلم «جيمزباند» طراحي شده بود و همچنين تعداد ديگري موتر از بين رفته‌اند که ارزش آنها در مجموع بالغ بر 24 ميليون پوند است.

همچنين در اين ميان يک موتر «لند رور» که در يکي از صحنه‌هاي اکشن مهم فيلم «شبح» از آن استفاده شد، به طور کامل از بين رفته است.موتر‌هاي «آستون مارتين» اولين بار با فيلم «انگشت طلا»، هفتمين فيلم از مجموع فيلم‌هاي «جيمزباند» به شهرت رسيد.

بنا بر اين گزارش، هزينه‌ موتر‌هاي اوراق شده در قسمت جديد از فيلم «جيمزباند»، تنها 10 درصد از بودجه 200 ميليوني اين فيلم را در بر مي‌گيرد.

فيلم سينمايي «جيمزباند: شبح»، چهارمين فيلمي است که «دنيل کريگ» در آن نقش مأمور 007 را بازي مي‌کند. علاوه بر او بازيگران ديگري چون «کريستوف والتس»، بازيگر برنده دو اسکار و «مونيکا بلوچي» در اين فيلم ايفاي نقش کرده‌اند.اين فيلم طي هفت ماه در لندن، رم، مکزيکوستي، مراکش و کوههاي آلپ اتريش فيلمبرداري شده است.

مجموعه فيلم هاي جيمز باند، از سال 1962 با عنوان «دکتر نو» آغاز شد و نخستين بار «شان کانري» نقش مامور 007 را بازي کرد و پس از او جرج لازنبي، راجر مور، تيموتي دالتون، پيرس برازنان و دنيل کريگ در اين نقش ظاهر شده‌اند.