صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دستمزد ۲۰۰ میلیون دالری رابرت داونی جونیور برای "انتقام‌جویان"

دستمزد ۲۰۰ میلیون دالری رابرت داونی جونیور برای

رابرت داوني جونيور براي بازي در دو فيلم بعدي «انتقام جويان» 200 ميليون دالر دستمزد مي‌گيرد. گفته شده کمپاني مارول با ساخت قسمت جديد فيلم «انتقام‌جويان» با عنوان کامل «انتقام جويان: بيکراني جنگ 1 و 2» پرهزينه‌ترين فيلمش را مي‌سازد.

هر چند هنوز خطوط داستان روشن نشده اما گفته شده يک ميليارد دالر بودجه براي ساخت دو فيلم بعدي هزينه خواهد شد که 200 ميليون آن تنها به رابرت داوني جونيور مي‌رسد.

اينها شايعاتي بود که در جشنواره کميک کان نيويورک به گوش رسيد. گفته شده کمپاني مارول حدود 400 ميليون دالر براي نوشتن فيملنامه، کارگردان، تهيه کنندگان و بازيگران کنار گذاشته است.

اين گزارش‌ها حاکي از اين است که نيمي از بودجه بازيگران به تنهايي به رابرت داوني جونيور پرداخت مي شود که نقش بازيگر اصلي را برعهده دارد. چنين درآمدي ممکن است خيلي پرسر و صدا شود، اما به نظر مي رسد به اين ترتيب مي توان درخواست بازيگر «مرد آهني» را تامين کرد. در سال 2014 وي در راس ليست پردرآمدترين بازيگران قرار گرفت و 75 ميليون دالر درآمد داشت که 50 ميليون دالر آن بابت فيلم «انتقام جويان » بود.

«انتقام جويان: بيکراني جنگ 1 و 2» در سال‌هاي 2018 و 2019 اکران مي شود.

اين در حالي است که رابرت داوني جونيور سال پيش در يک مصاحبه گفته بود اين فيلم‌هاي ابرقهرماني يک کم کهنه هستند.

«انتقام جويان» ترکيبي از قهرمان‌هاي مختلف مارولي را در کنار هم جمع کرده و در آن اسکارلت جوهانسون در نقش بيوه سياه، کريس همس‌ورث در نقش تور، کريس اوانز در نقش کاپيتان آمريکا، جرمي رنر در نقش هاوکي، رابرت داوني جونيور در نقش «مرد آهني» و مارک روفالو در نقش هالک بازي مي‌کنند.

فيلم بعدي کمپاني مارول که اکران مي شود «کاپيتان آمريکا: جنگ داخلي» قرار است در ماه مي 2016 راهي سينماها شود و بيشتر انتقام جويان از جمله اسپايدرمن در آن حضور خواهند داشت.