صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شاهرخ خان با "دان 3" مي‌آيد

شاهرخ خان با

در حالي كه دو فلم «دان» شاهرخ خان پشت سر هم با اقبال زياد روبه رو شدند، اكنون كارگردان آن آماده است تا قسمت سومش را كليد بزند. اين بار احتمالا پريانكا چوپرا بخشي از فلم نخواهد بود، شاهرخ خان اما بار ديگر در نقش اصلي اين فلم پرطرفدار جلوي دوربين مي‌رود تا سومين قسمت آن ساخته شود.

منبعي نزديك به عوامل سازنده فلم گفته است فرهان خان و شاهرخ خان قصد دارند قسمت سوم اين فلم را بسازند. اما پريانكا چوپرا در اين فلم حضور نخواهد داشت. اما چه كسي جايگزين وي مي‌شود؟ هنوز براي گفتنش زود است.

پريانكا چوپرا در قسمت‌هاي قبلي در نقش پوليسي به نام «روما» ظاهر مي‌شد و در قسمت سوم بايد در انتظار حضور يك بازيگر زن ديگر در نقش او بود.

فرهان اختر به تازگي كار فلمبرداري فلم جديدش «راك 2» را تمام كرده و به زودي دستش آزاد ميشود تا به فلم «دان 3»  برسد. ‌

انتظار مي‌رود «دان 3» با بازي شاهرخ خان اوايل سال آينده اكران شود .

نخستين قسمت اين مجموعه اكشن مهيج كه با عنوان «دان: تعقيب دوباره آغاز مي‌شود» ساخته شد از روي فيلمي به همين نام و با بازي آميتاب باچان در سال1978ساخته شده بود. بازي شاهرخ خان با نقدهاي مختلفي روبه رو شد و او را مدام با آميتاب باچان در اين نقش مقايسه مي‌كردند. او در اين فلم در دو نقش «دان» و «ويجي» ظاهر مي‌شود. اين فيلم كه سال 2006 ساخته شد پنجمين فيلم پرفروش سال شناخته شد. خان براي اين فيلم نه تنها نامزد بهترين بازيگر مرد از «فيلم فير»، بلکه نامزد بهترين بازيگرمرد درآسيا هم شد.

قسمت دوم اين فلم با عنوان « دان 2: تعقيب ادامه مي يابد» در سال 2011 ساخته شد. در اين فلم كه ادامه قسمت قبلي آن بود، به جز بازيگران اصلي يعني شاهرخ خان و پريانکا چوپرا بازيگران ديگري چون بومان ايراني، کونال کاپور و هرتيک روشن بودند. «دان 2» در هند، تايلند، آلمان، مالزيا وسوئيس فيلمبرداري شد.