صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۴ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چالش‌های زندگی مشترک آنجلینا جولی و برد پیت در «کنار دریا»

چالش‌های زندگی مشترک  آنجلینا جولی و برد پیت در «کنار دریا»

آنجلينا جولي درباره فلم جديد خود مي‌گويد: «من و برد مشکلات خود را داريم، اما اگر شخصيت‌هاي فلم «کنار دريا» حتي اندکي مشکلاتي شبيه به ما داشتند، نمي‌توانستيم اين فلم را بسازيم.»

زوج سرشناس سينماي هاليوود پاييز امسال با فلم «کنار دريا» به کارگرداني آنجلينا جولي بر پرده سينماهاي جهان ظاهر خواهند شد. بازيگران «آقا و خانم اسميت» در اين فلم بحران‌هاي زندگي مشترک يک زن و شوهر را به تصوير مي‌کشند.

آنجلينا جولي و برد پيت نخستين بار است که پس از فلم «آقا و خانم اسميت»، در يک فلم همبازي مي‌شوند. داستان اين فلم درباره زوجي است که در سال 1970 براي گذراندن تعطيلات به فرانسه رفته‌اند، و در اين سفر سعي دارند که مشکلات زندگي مشترک‌شان را حل کنند.

جولي در مصاحبه خود با مجله ووگ درباره اين فلم گفت : «همه مي‌دانند که زندگي سراسر شادي و يا سراسر غم نيست. رابطه‌ها هم لحظه‌هاي افراطي خود را دارند، شما مي‌توانيد عاشق کسي باشيد که در آن واحد آرزوي مرگش را مي‌کنيد.»

عليرغم اين که جولي تاکيد مي‌کند داستان فلم ربطي به زندگي واقعي او و برد پيت ندارد، در عين حال مي‌گويد که اين داستان زاده «ذهن پريشان اوست.» او در اين باره گفت : «هنگامي که مشغول نوشتن اين داستان بودم، تصور مي‌کردم که واقعا آن کارها را انجام مي‌دهم، بنابراين با نوعي فراغ بال و آزادي، کار نوشتن را انجام دادم.»

در طرف ديگر ماجرا هم برد پيت اعتقاد دارد که اين فلم نگاهي عريان به معناي روابط در زندگي مشترک دارد. در تريلر منتشر شده از اين فلم پيت و جولي لحظه‌اي در کنار هم شاد و خرم تصوير شده‌اند و در صحنه‌اي ديگر دعواي آن‌ها نمايش داده مي‌شود.