صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۴ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فیلم خاطره‌انگیز «جومانجی» بازسازی‌می شود

 فیلم خاطره‌انگیز «جومانجی» بازسازی‌می شود

فيلم محبوب «جومانجي» که با حضور رابين ويليامز ساخته شده بود، با نويسنده «سرقت در 60 ثانيه» بازسازي مي‌شود. به نقل از هاليوود ريپورتر، پروژه بازسازي فيلم «جومانجي» توسط کمپاني سوني پيش مي‌رود و اسکات روزنبرگ نويسنده فيلم‌هاي معروف اواخر دهه 1980‌ از جمله «هواپيماي محکومين» و «سرقت در 60 ثانيه» انتخاب شده تا روي بازنويسي فيلمنامه فيلم پرفروش و محبوب سال 1995 که رابين ويليامز در آن نقش‌آفريني مي‌کرد کار کند.

در عين حال جف پينکنر از نويسنده‌هايي که از مجموعه سريال‌هاي تلويزيوني جي‌جي‌آبرامز از جمله «آلياس»، «لاست» و «فرينج» برخاسته، به اين پروژه اضافه شده تا به عنوان مشاور عمل کند. اين فيلم براي کمپاني سوني يک اولويت است و تاريخ اکران آن براي روز بيست و پنجم ماه دسامبر 2016 تعيين شده است.

فيلم اصلي «جومانجي» با اقتباس از کتابي نوشته کريس ون آلزبورگ ساخته شده بود و داستان دو کودکي را تعريف مي‌کرد که مردي را که چند دهه در يک بازي گير افتاده بود، رها کردند. متاسفانه، آن‌ها يک جنگل پر از موجودات مختلف را هم وارد دنيا کردند که به مشکلات زيادي منجر شد.

روزنبرگ و پينکنر در کمپاني تهيه ميدنايت رِيديو با هم همکار هستند و در حال حاضر سريال «باغ‌وحش» محصول شبکه سي‌بي‌اس را در دست دارند.