صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تنها یک نفر می‌تواند ایندیانا جونز باشد

تنها یک نفر می‌تواند ایندیانا جونز باشد

فرانک مارشال تهيه‌کننده «اينديانا جونز» مي‌گويد که «ما مثل فلم‌هاي جيمز باند عمل نمي‌کنيم که يک نفر ديگر را بياوريم و به او بگوييم اينديانا جونز.»

ظاهرا تنها يک بازيگر مي‌تواند به درستي نقش يک باستان‌شناس خاص و ترس او از مارها را روي پرده بزرگ به نمايش بگذارد. فرانک مارشال که هر چهار فلم «اينديانا جونز» را تهيه کرده به توتال فلم گفت برنامه‌اي وجود ندارد که کسي به جز هريسون فورد بخواهد در نقش اين شخصيت ظاهر شود.

مارشال که فلم تابستان گذشته «دنياي ژوراسيک» را هم تهيه کرده بود و در نتيجه تجربه بازسازي فلم‌ها را هم دارد گفت: «شايعه‌هاي زيادي وجود دارد. ما هنوز درباره ايندي صحبت رسمي نکرديم. در آينده اين کار را خواهيم کرد اما افراد زيادي هستند که احتمالا بتوانند اين مجموعه را ادامه دهند.»

مارشال اضافه کرد: «ما مثل فلم‌هاي جيمز باند عمل نمي‌کنيم که يک نفر ديگر را بياوريم و به او بگوييم اينديانا جونز... بايد ببينيم چه کار مي‌خواهيم بکنيم.»

اخيرا شايعه‌هايي به گوش رسيده که يک بازيگر جوان‌تر ممکن است نقش اين شخصيت محبوب را که به خاطر به سر گذاشتن يک کلاه نمدي و شلاق در دست داشتن شناخته مي‌شود، به دست بگيرد. در سال 2013، کمپاني ديزني قراردادي با کمپاني پارامونت امضا و حقوق رسمي توزيع فلم‌هاي آينده «اينديانا جونز» را خريداري کرد.