صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۸ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ملالی ذکریا بازیگر افغان بهترین بازیگر زن فلم های آسیایی شد

 ملالی ذکریا بازیگر افغان بهترین بازیگر زن فلم های آسیایی شد

ملالي ذکريا بازيگر افغان برنده جايزه بهترين بازيگر زن جشنواره فلم‌هاي آسيايي لس آنجلس شد. ملالي ذکريا بازيگر افغان که نقش جانان را در فلم «اتوپيا» داشت در لس آنجلس جايزه بهترين بازيگر زن را درجشنواره جهاني آسيا را از آن خود کرد.

در جشنواره فلم‌هاي آسيايي لس آنجلس مجموعه‌اي از بهترين فلم‌هاي سينمايي آسيا به نمايش گذاشته شد و هدف اصلي آن ايجاد پل ارتباطي ميان فلم سازان آسيايي و صنعت فلم سازي هاليوود است.

در اين جشنواره پنجاه کشور آسيايي از ترکيه تا چاپان و هند حضور داشتند که تمام آنان نمايندگان کشورهاي شان در رقابت‌هاي اسکار 2016 نيزهستند.

فلم افغاني «ايتوپيا» يا آرمان شهر به نماينده‌گي از سينماي افغانستان براي حضور در اسکار برگزيده شده بود و اين فلم که ساخته‌ي يکي از هنرمندان افغان است.

ملالي زکريا که تهيه کننده و بازيگر نقش اصلي اين فلم است مي گويد که فلم آرمان شهر در افغانستان، هند و اسکاتلند تصويربرداري شده است.

اين فلم 90 دقيقه اي داستان زني را به تصوير مي کشد که همسرش فلج است و مي خواهد با به کارگيري از شيوه القاح مصنوعي صاحب فرزند شود .ملالي زکريا تهيه کننده و بازيگر نقش مرکزي فلم آرمان شهر ايتوپيا مي‌‌گويد که او در اين فلم به تلاش هاي اين زن براي باردار شدن به شيوه القاح مصنوعي به منظور تضمين آينده‌اش تمرکز کرده است. (طلوع)