صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پری دریایی انتخاب شد

پری دریایی انتخاب شد

کلوئي گريس مورتس براي بازي در نقش پري دريايي زير آب مي‌رود. کلويي گريس مورتس بازيگر 18 ساله براي بازي در نقش آريل در فلم «پري دريايي کوچک» انتخاب شد. هر چند درباره اين پروژه اطلاعات زيادي در دست نيست، اما تاکنون روشن شده که فلمنامه آن را ريچارد کورتيس نويسنده فلم «عشق در عمل» خواهد نوشت.

اين بازيگر جوان که از انتخاب شدن براي اين نقش بسيار خوشحال است، شادي اش را با هوادارانش در توييتر به اشتراک گذاشت و نوشت: اصلا نمي‌توانم بيشتر صبر کنم و بايد اين خبر را با همه به اشتراک بگذارم...

اين بازيگر اکنون در حال بازي در برابر دوربين فلم «همسايه‌هاي 2» است که با زاک افرون در آن بازي مي کند.اين فلم نسخه جديدي از داستان مشهور هانس کريستين آندرسن است که داستان پري دريايي کوچکي را روايت مي کند که عاشق شاهزاده‌اي مي‌شود و آرزو دارد تا انسان شود.

پيش از اين سوفيا کاپولا که به عنوان کارگردان اين فلم انتخاب شده بود، وقتي سر انتخاب بازيگر «پري دريايي کوچک» با کمپاني سازنده به مشکل برخورد، اعلام کرد از اين پروژه کنار مي‌رود.به گفته منابع مطلع، اختلاف نظر استوديو و کاپولا سر انتخاب بازيگر نقش اصلي يعني «آريل» بود. کاپولا کارگردان فلم تحسين شده «گمشده در ترجمه» بسيار علاقه‌مند بود تا بازيگر جديد مايا تورمن هاوک دختر 16 ساله اتان هاوک و اوما تورمن در اين نقش بازي کند در حالي که مديران استوديو از اين انتخاب ناخشنود بودند.