صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«شرلوک» مدال سلطنتی دریافت کرد

«شرلوک» مدال سلطنتی دریافت کرد

«بنديکت کامبرباچ» بازيگر سرشناس سريال تلويزيوني «شرلوک» مدال درجه سه سلطنتي را از دست ملکه انگلستان دريافت کرد. بنديکت کامبرباچ که نقش اصلي سريال پرطرفدار «شرلوک» را ايفا مي‌کند، به پاس فعاليت‌هاي خيرخواهانه و هنري‌اش طي مراسم رسمي که در کاخ باکينگهام برگزار شد، نشان درجه سه سلطنتي را از دستان ملکه اليزابت دريافت کرد.

کامبرباچ که به تازگي بازي در نقش «هملت» شکسپير را در نمايشي اقتباسي و موفق به پايان رسانده، در حال حاضر بر سر فلمبرداري «دکتر استرنج» کمپاني «مارول» است. اين بازيگر سينما و تلويزيون درباره ديداري که با ملکه داشت، گفت: فوق‌العاده بود. اولين‌بار بود ايشان را ملاقات مي‌کردم. خيلي استرس‌زا بود. هيچ وقت نمي‌شود در چنين مراسمي آماده حضور پيدا کرد. ملکه از من پرسيد اين روزها چه مي‌کنم. من هم گفتم که به تازگي پروژه سه ماه «هملت» را به پايان برده‌ام. او هم از اين نمايش خبر داشت. بعد گفتم که امشب براي فلمبرداري «دکتر استرنج» به نپال برمي‌گردم و از آن‌جا مستقيم سر پروژه فصل چهارم «شرلوک» خواهم رفت. او گفت قرار نيست هيچ‌وقت تمام شود، نه؟

کامبرباچ در ادامه افزود: ملکه نگفت که از طرفداران سريال «شرلوک» هستند يا نه، اما گفت که مي‌داند اهل خانه آن را دنبال مي‌کنند. مطمئن شدم که آن‌ها چند قسمتي از سريال را تماشا کرده‌اند. وقتي نامه اعطاي نشان و دعوت به دستم رسيد فکر کردم حتما اشتباهي شده. فکر کردم يک نفر کارش را اشتباه انجام داد.

اين بازيگر سرشناس ماه گذشته پس از اجراي نمايش «هملت» از تماشاگرانش خواست براي کمک به پناهندگان سوري مبلغي را هديه کنند.