صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۸ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«ترور» بهترین فلم جوایز «اسب طلایی» شد

«ترور» بهترین فلم جوایز  «اسب طلایی» شد

«کنت برانا» علاوه بر کارگرداني اقتباس سينمايي جديد از رمان «قتل در قطار سريع‌السير به شرق» در نقش کاراگاه «هرکول پوارو» نيز ايفاي نقش مي‌کند.

«اما واتس» مدير کمپاني فلمسازي «TCF» بصورت رسمي اعلام کرد که در اقتباس سينمايي جديد از رمان «قتل در قطار سريع‌السير به شرق» نوشته «آگاتا کريستي» نويسنده سرشناس ژانر جنايي، «کنت برانا» کارگرداني فلم و بازيگري در نقش «هرکول پوارو» را بر عهده خواهد داشت.

«هرکول پوارو» کاراگاه باريک‌بين بلجيمي يکي از پردوام‌ترين شخصيت‌هاي داستان‌هاي «آگاتا کريستي» است و در مجموع در 33 رمان نوشته اين جنايي‌نويس مشهور حضور دارد.

در اولين اقتباس سينمايي از زمان « قتل در قطار سريع‌السير به شرق» در سال 1974 ميلادي، «آلبرت فيني» در نقش «هرکول پوارو» بازي کرد که توانست براي اين نقش نامزد جايزه اسکار شود.

به گزارش هاليوود ريپورتر، «ديويد سوشه» نيز در مجموعه سريال‌هاي «هرکول پوارو» که براي 20 سال از تلويزيون انگليس پخش مي‌شد در نقش «پوارا» مقابل دوربين رفت.

«کنت برانا» اخيرا با ساخت فلم «سيندرلا» با بازي «ليلي جيمز» در نقش اصلي،‌ فروش جهاني بيش از 530 ميليون دالر را براي کمپاني ديزني به رقم زد و از ساخته‌هاي قبلي او مي توان به «جک رايان: سرباز سايه» و فلم علمي تخيلي «تور» محصول مارول و ديزني اشاره کرد.