صاحب امتیاز: داکتر حسین یاسا

مدیر مسوول: محمد رضا هویدا

پنجشنبه ۱۰ حمل ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم جدید «ترنس مالیکـ» آغازگر یک جشنواره موسیقی

فلم جدید «ترنس مالیکـ» آغازگر یک جشنواره موسیقی

جديدترين ساخته «ترنس ماليک» در افتتاحيه جشنواره موسيقي «جنوب از جنوب غربي» به نمايش گذاشته ميشود.
به نقل از ورايتي، فلم «ترانه به ترانه» جديدترين پروژه سينمايي «ترنس ماليک» کارگردان مطرح برنده نخل طلاي کن، اولين نمايش جهاني خود را در مراسم افتتاحيه جشنواره «جنوب از جنوب غربي» از بزرگترين رويدادهاي عرصه موسيقي در آمريکا تجربه خواهد کرد.
در فلم «ترانه به ترانه» ستارههاي سرشناسي چون «رايان گاسلينگ»، «کريستين بيل»، «کيت بلانشت»، «روني مارا»، «ناتالي پورتمن»، «بنيسيو دل تورو» و «مايکل فاسبندر» ايفاي نقش ميکنند که روايتگر داستاني از عشق و خيانت در دنياي موسيقي است.
اين فلم که در ايالت تگزاس ساخته شده پيش از اين «بيقانون و بيوزن» نام داشت و همچون ديگر ساختههاي «ماليک» ساختهاي پلندپروازانه است که وي سالها فکر ساختن آن را در سر داشته است. ظاهرا فلمبرداري اين فلم در سال 2012 قبل از ساخت فلم «شواليه فنجانها» و مستند «سفر زمان» تکميل شده است.
فلمهاي «زمينهاي لميزرع» (1973)، «روزهاي بهشت» (1978)، «خط باريک سرخ» (1998)، «درخت زندگي» (2011) و «به سوي شگفتي» (2012) ديگر فلمهاي کارنامه سينمايي «ترنس ماليک» به عنوان يک سينماگر خاص، کمکار و طبيعتگراست که فلم «درخت زندگي» نخل طلاي بهترين فلم جشنواره معتبر کن را براي او به ارمغان آورد.