صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آغاز جدیدترین عملیات تام کروز در پاریس

 آغاز جدیدترین عملیات تام کروز  در پاریس

ساخت ششمين قسمت از مجموعه فلمهاي اکشن و هيجاني «عمليات غيرممکن» با بازي «تام کروز» در فرانسه کليد خورد.  به نقل از ددلاين، ششمين قسمت از مجموعه فلمهاي «ماموريت غيرممکن» دنبالهاي بر قسمت پنجم اين فلم با عنوان «ماموريت غيرممکن: ملت ياغي» محصول سال 2015 است و «تام کروز» نيز بار ديگر در نقش اصلي «اتان هانت» در اين فلم بازي ميکند. هنوز جزيياتي درباره داستان قسمت جديد اين فلم اکشن منتشر نشده است اما در آن بازيگراني چون «ربکا فرگوسن»، «ايلسا فاوست»، «هنري کويل»، «ونسا کِرکي» و «الک بالدوين» در کنار «تام کروز» مقابل دوبين «کريستفور مککوري» ميروند.
«مککوري» پيش از اين در دو فلم «جک ريچر» و همچنين «ماموريت غيرممکن: ملت ياغي» در مقام کارگردان با «تام کروز» همکاري داشته و اولين کارگرداني است که دو فلم پياپي از مجموعه «ماموريت غيرممکن» را کارگرداني ميکند.
همچنين «تام کروز»، «جي.جي ابرامز»، «مککوري» در کنار «دان گرنجر»، «ديويد اليسون» و «دانا گلدبرگ» تهيهکنندگي قسمت ششم «ماموريت غيرممکن» را بر عهده دارند که تاريخ اکران 27 جولاي 2018 براي آن اعلام شده است. اولين فلم «ماموريت غيرممکن» را «برايان ديپالما» در سال 1996 با بودجه 80 ميليون دالري ساخت که به فروش جهاني 457 ميليون دالر رسيد. چهار سال بعد و در سال 2000 دومين قسمت از اين مجموعه با کارگرداني «جان وو» به سينما آمد و اين بار 546 ميليون دالر فروخت. «جي.جي ابرامز» در سال 2006 ساخت قسمت سوم را بر عهده گرفت و اين فلم که با بودجه سنگين 150 ميليون دالري ساخته شده بود، نتوانست انتظارات را برآورده کند و تنها 397 ميليون دالر در سطح جهان کسب کرد. «برد بِرد» در سال 2011 پشت دوربين فلم «ماموريت غيرممکن: پروتکل روح» رفت و فروشي بالغ بر 694 ميليون دالر را براي اين مجموعه رقم زد. چهارمين قسمت از «ماموريت غيرممکن» پرفروشترين فلم از اين مجموعه تاکنون است. فلم «ماموريت غيرممکن: ملت ياغي» نيز که در سال 2015 به کارگرداني «کريستوفر مککوري» اکران شد نيز در نهايت در گيشه به فروش 682 ميليون دالري دست يافت تا مجموعه فلمهاي «ماموريت غيرممکن» تا به امروز فروشي بالغ بر 2.77 ميليارد دالر ثبت کرده باشند. «ماموريت غيرممکن» هجدهمين مجموعه فلم پرفروش تاريخ سينماست.