صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۴ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رسانه دولتی کوریای شمالی دیروز(دوشنبه) گزارش های مربوط به وجود تاسیسات مخفی غنی سازی اورانیوم در این کشور را بی پایه و اساس دانسته و رد کرد. پایگاه خبری موسوم به «میاری» وابسته به دولت کوریای شمالی نوشت. . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، گفته که از ملاقاتش با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه "انتظار زیادی" ندارد. قرار است رهبران دو کشور امروز(دوشنبه ۱۶ جولای) در هلسینکی، پایتخت فیلند با هم دیدار کنند. . .

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا گفته که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به او پیشنهاد کرده که به عنوان رویکردی در جریان مذاکرات خروج این کشور از اتحادیه اروپا ( برگزیت) به جای مذاکره، از این اتحادیه «شکایت کند». . .

پس از چند روز اعتراضات و ناآرامی در شهرهای جنوبی عراق، با دستور حیدر عبادی، نخست وزیر، نیروهای امنیتی این کشور به حال آماده باش درآمده اند. بیکاری، گرانی و کمبود خدمات اولیه شهری از مسایل اصلی هستند که این اعتراضات. . .

با نزدیک شدن موعد برگزاری انتخابات سراسری پاکستان، یک حمله انتحاری دیگر در روز جمعه ده ها کشته بر جای گذاشت. به گزارش خبرگزاری رویترز، انفجار در یک گردهمایی انتخاباتی در ایالت بلوچستان واقع در جنوب غرب پاکستان رخ داد. . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، از دشواری در مذاکرات با اعضای ناتو و کشورهای اروپایی سخن گفته و این مذاکرات را با دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، مقایسه کرده است. . .

در پی برگزاری مراسم تحلیف رجب طیب اردوغان به عنوان اولین رئیس جمهور سیستم جدید ریاستی ترکیه، وی کابینه خود را معرفی کرد. به گزارش خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان با حضور در پارلمان ترکیه به عنوان ...

بوریس جانسون، وزیر امور خارجه بریتانیا از سمت خود استعفا کرده و کابینه این کشور را با بحران تازهای در ارتباط با برنامه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا روبرو کرده است. یکی از سخنگویان دفتر نخست وزیری بریتانیا تایید کرد که ترزامی . . .

دولت آلمان تایید کرده است که ایران درخواست برداشت صدها میلیون یورو از یکی از حساب های این کشور در بانکی در آلمان را داده است. به گزارش خبرگزاری رویترز سخنگوی وزارت دارایی آلمان در نشست خبری دیروز. . .

از پاکستان گزارش شده است که محمد صفدر، داماد محمد نواز شریف، نخست وزیر سابق پاکستان بازداشت شده است. آقای صفدر در یک پرونده فساد محکوم شناخته شده است. بر اساس گزارش بی بی سی، آقای صفدر در یک گردهمایی جمعی . . .

پس از ماه ها کشاکش حکومت بریتانیا در مورد پلانی برای برگزیت به توافق رسیده است. بر این اساس، بریتانیا می خواهد در برخی از موارد ارتباطات خود با اتحادیه اروپا را حفظ  کند . . .

مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا گفته که در جریان مذاکرات دو روزهاش با مقامات کوریای شمالی پیشرفت هایی در مورد خلع سلاح اتمی این کشور حاصل شده است. آقای پومپئو قبل از ترک کوریای شمالی گفتگوهایش را با مقامات این کشور سازنده...

دادگاهی در پاکستان "نواز شریف" را به اتهام فساد مالی در ارتباط با چهار آپارتمان لوکس در لندن، به ۱۰ سال زندان محکوم کرده است. پیش از این روزنامه دیلی میل انگلستان در گزارشی فاش کرد که نواز شریف . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر