صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بوریس جانسون، وزیر امور خارجه بریتانیا از سمت خود استعفا کرده و کابینه این کشور را با بحران تازهای در ارتباط با برنامه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا روبرو کرده است. یکی از سخنگویان دفتر نخست وزیری بریتانیا تایید کرد که ترزامی . . .

دولت آلمان تایید کرده است که ایران درخواست برداشت صدها میلیون یورو از یکی از حساب های این کشور در بانکی در آلمان را داده است. به گزارش خبرگزاری رویترز سخنگوی وزارت دارایی آلمان در نشست خبری دیروز. . .

از پاکستان گزارش شده است که محمد صفدر، داماد محمد نواز شریف، نخست وزیر سابق پاکستان بازداشت شده است. آقای صفدر در یک پرونده فساد محکوم شناخته شده است. بر اساس گزارش بی بی سی، آقای صفدر در یک گردهمایی جمعی . . .

پس از ماه ها کشاکش حکومت بریتانیا در مورد پلانی برای برگزیت به توافق رسیده است. بر این اساس، بریتانیا می خواهد در برخی از موارد ارتباطات خود با اتحادیه اروپا را حفظ  کند . . .

مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا گفته که در جریان مذاکرات دو روزهاش با مقامات کوریای شمالی پیشرفت هایی در مورد خلع سلاح اتمی این کشور حاصل شده است. آقای پومپئو قبل از ترک کوریای شمالی گفتگوهایش را با مقامات این کشور سازنده...

دادگاهی در پاکستان "نواز شریف" را به اتهام فساد مالی در ارتباط با چهار آپارتمان لوکس در لندن، به ۱۰ سال زندان محکوم کرده است. پیش از این روزنامه دیلی میل انگلستان در گزارشی فاش کرد که نواز شریف . . .

منابع خبری گزارش کردهاند که فرزند ابوبکر البغدادی، رهبر گروه موسوم به دولت اسلامی، داعش، در عملیاتی در سوریه کشته شده است. به گزارش رویترز، یک رسانه مرتبط با گروه موسوم به دولت اسلامی - داعش . . .

نجیب رزاق، نخست وزیر سابق مالزیا در ارتباط با پرونده فساد مالی در دوره تصدی سمت دولتی، بازداشت شده است. روز سه شنبه، ۱۳ سرطان (۳ جولای)، واحد مبارزه با فساد پولیس مالزیا اعلام کرد . . .

وزیر داخله آلمان می گوید در اعتراض به توافق صدراعظم این کشور با اعضای اتحادیه اروپا بر سر سیاست های مهاجرتی، آماده کناره گیری از دولت ائتلافی است. استعفای احتمالی هورست زیهوفر، رهبر حزب اتحاد سوسیال . . .

یافته های کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان نشان می دهد که تنها در چند روز گذشته، ۲۰۰ پناهجو و مهاجر در بحیره مدیترانه قربانی شده اند. با توجه به ارقام اخیر، در شش ماه گذشته آمار جان باختگان در بحیره مدیترانه به یک هزار . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر