صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۷ اسد ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا گفته که در جریان مذاکرات دو روزهاش با مقامات کوریای شمالی پیشرفت هایی در مورد خلع سلاح اتمی این کشور حاصل شده است. آقای پومپئو قبل از ترک کوریای شمالی گفتگوهایش را با مقامات این کشور سازنده...

دادگاهی در پاکستان "نواز شریف" را به اتهام فساد مالی در ارتباط با چهار آپارتمان لوکس در لندن، به ۱۰ سال زندان محکوم کرده است. پیش از این روزنامه دیلی میل انگلستان در گزارشی فاش کرد که نواز شریف . . .

منابع خبری گزارش کردهاند که فرزند ابوبکر البغدادی، رهبر گروه موسوم به دولت اسلامی، داعش، در عملیاتی در سوریه کشته شده است. به گزارش رویترز، یک رسانه مرتبط با گروه موسوم به دولت اسلامی - داعش . . .

نجیب رزاق، نخست وزیر سابق مالزیا در ارتباط با پرونده فساد مالی در دوره تصدی سمت دولتی، بازداشت شده است. روز سه شنبه، ۱۳ سرطان (۳ جولای)، واحد مبارزه با فساد پولیس مالزیا اعلام کرد . . .

وزیر داخله آلمان می گوید در اعتراض به توافق صدراعظم این کشور با اعضای اتحادیه اروپا بر سر سیاست های مهاجرتی، آماده کناره گیری از دولت ائتلافی است. استعفای احتمالی هورست زیهوفر، رهبر حزب اتحاد سوسیال . . .

یافته های کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان نشان می دهد که تنها در چند روز گذشته، ۲۰۰ پناهجو و مهاجر در بحیره مدیترانه قربانی شده اند. با توجه به ارقام اخیر، در شش ماه گذشته آمار جان باختگان در بحیره مدیترانه به یک هزار . . .

رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر سر شیوه واحدی برای مقابله با بحران مهاجرت و پناهجویی به توافق دست یافته اند. بامداد جمعه، ٨ سرطان (٢٩ جون)، دونالد توسک، رئیس شورای اتحادیه اروپا در یک پیام توییتری . . .

یک قاضی در ایالت کالیفرنیا حکم داده تا کودکان جدا شده از خانواده هایشان در مرز با مکزیک باید ظرف ۳۰ روز به خانواده هایشان برگردانده شوند. این قاضی در سندیهگو گفته است کودکان زیر ۵ سال باید تا ۱۴ روز به خانواده هایشان...

رییس نیروهای امنیتی مرزی آمریکا می گوید موقتا تعقیب کیفری مهاجرانی را که به صورت غیرقانونی و همراه با فرزندانشان وارد خاک آمریکا می شوند متوقف کرده است. کوین مکآلینان رییس نیروی گمرک و مرزبانی در آمریکا به خبرنگاران در تگزاس گفته . . .

رسانه های سوریه از حمله هوایی مجدد اسرائیل خبر داده اند و ارتش سوریه گفته است که در نواحی هم مرز اردن و اسرائیل پیشروی هایی کرده است. روز سه شنبه، ۵ سرطان (۲۶ جون)، خبرگزاری دولتی سوریه - سانا - گزارش کرد . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر