صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۵ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ماهاتیر محمد، نخست وزیر جدید مالیزیا گفته است پادشاه این کشور مایل به عفو کامل انور ابراهیم، معاون نخستوزیر سابق این کشور است. انور ابراهیم، متحد دکتر ماهاتیر و معاون نخست وزیر پیشین مالیزیا سه سال پیش به اتهام لواط و فساد زندانی شد . . .

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل ساعاتی پس از اعلام تصمیم دونالد ترامپ برای خروج از برجام به مسکو سفر کرد و با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه دیدار کرد. طی ماه های اخیر آقای پوتین و آقای نتانیاهو چندین بار درباره . . .

اریک اشنایدرمن دادستان ایالت نیویورک در پی ادعاهای تعرض فیزیکی از طرف چهار زن از مقامش استعفا داده است. پیشتر نشریه "نیویورکر" گزارشی به نقل از چهار زن که آقای اشنایدرمن را به زدن خود متهم می کنند منتشر کرده بود...

نیکول پاشینیان، رهبر مخالفان در ارمنستان به عنوان نخست وزیر جدید این کشور انتخاب شده است. مجلس ارمنستان در نشست دیروز سه شنبه، هشتم می با ۵۹ رای موافق و ۴۲ رای مخالف، آقای پاشینیان . . .

ولادیمیر پوتین برای چهارمین بار به عنوان رئیس جمهور روسیه سوگند خورد. آقای پوتین دیروز دوشنبه ۷ می در مراسم آغاز دوره ریاست جمهوری خود گفت تمرکز او در شش سال آینده بهبود زندگی مردم عادی روسیه و رقابتی کردن . . .

اولین انتخابات پارلمانی لبنان پس از ۹ سال با مشارکت کمی کمتر از نیمی از واجدان شرایط به پایان رسید. نتایج غیررسمی اولیه حاکی از پیروزی حزبالله و متحدانش است. مشارکت رای دهندگان در این انتخابات ۴۹.۲ درصد. . .

در حالیکه رهبران دو کشور آمریکا و کوریای شمالی خود را برای برگزاری دیدار تاریخی آماده می کنند، کوریای شمالی به آمریکا در مورد "تهدیدات نظامی و فشارهای" این کشور هشدار داده است. . .

در ماه اپریل بیکاری در آمریکا به زیر ۴ درصد رسید که از سال ۲۰۰۰ بی سابقه است. در همین حال بیکاری سیاه پوستان هم به پایین ترین حد در همه سال های گذشته رسید. در ماه اپریل نرخ بیکاری سیاه پوستان در آمریکا به ۶.۶ درصد رسید . . .

نیروی دریایی آمریکا گفته است ناوگان دوم خود را برای مقابله با تهدید روسیه احیا می کند. جان ریچاردسون، فرمانده عملیات نیروی دریایی آمریکا گفته است این ناوگان که هفت سال پیش منحل شده بود، مسئولیت قلمرو شمال اقیانوس اطلس . . .

ماهاتیر محمد، نخست وزیر پیشین مالیزیا و نامزد انتخابات پیش رو، نجیب رزاق، نخست وزیر کنونی را به «دزدیدن میلیاردها دالر» متهم کرده است. آقای محمد در مصاحبه ای با روزنامه بریتانیایی گاردین گفته است . . .

رئیس جمهوری آمریکا دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که ترجیح می دهد نشست تاریخی قریب الوقوع وی با رهبر کوریای شمالی در مرز میان دو کوریا برگزار شود. به گزارش اسکای نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت . . .

دفتر رئیس جمهور کوریای جنوبی می گوید پیونگ یانگ در ماه می که از فردا آغاز می شود با حضور ناظران خارجی پایگاه آزمایش های هسته ای خود را تعطیل خواهد کرد. این خبر تنها دو روز پس از دیدار تاریخی کیم جونگ اون ...

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر