صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۸ سنبله ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، هدف دشمنان این کشور را نابودی آن خوانده و هشدار داده است ناموفق بودن برجام برای ایران «خیلی خطرناک» خواهد بود. آقای ظریف گفت ایران می تواند برجام را «موفق یا ناموفق» کند . . .

همزمان با شدت گرفتن برخورد دولت دونالد ترامپ با مهاجرانی که بدون مدارک قانونی وارد آمریکا شده اند، گزارش ها حاکی از آن است که ارتش آمریکا برنامه هایی دارد تا برای نگهداری مهاجران بازداشتی، اردوگاههایی بسازد. . .

وزیران کشورهای عضو اوپک درباره سطح تولید نفت به توافق رسیدند. هرچند جزییات این توافق ابهام هایی دارد. در متن بیانیه پایانی اجلاس اوپک اشارهای به افزایش تولید و سهم کشورهای مختلف از این افزایش احتمالی نشده

دولت دونالد ترامپ اعلام کرده است که آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، خارج می شود. آمریکا این نهاد را به ریاکاری، بی اعتنایی به نقض حقوق بشر در برخی کشورها از جمله ایران و اتخاذ مواضع مغرضانه ...

اتحادیه اروپا تحریم هایش علیه روسیه که در سال ۲۰۱۴ در واکنش به الحاق شبه جزیره کریمه به خاک روسیه اعمال شد، برای یک سال دیگر تمدید کرد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، اتحادیه اروپا دیروز (دوشنبه) در بیانیه ای ...

اولین گروه از ششصد پناهجوی سرگردان در آبها که پذیرش آنها باعث اختلاف رهبران اروپا شده، به ساحل اسپانیا رسیدند. ایتالیا این پناهجویان را از سواحل خود دور کرد، اما اسپانیا به پیشنهاد فرانسه تعدادی . . .

وزرای خارجه یونان و مقدونیه دیروز یکشنبه معاهده ای برای تغییر نام این جمهوری سابق یوگسلاوی به «جمهوری مقدونیه شمالی» را به امضا رساندند. به گزارش خبرگزاری رویترز، توافق مذکور که در منطقه دریاچه پرسپا واقع . . .

روسیه اعلام کرده برنامه جدید آمادگی نظامی ناتو در اروپا وضعیت امنیتی در این قاره را وخیم تر می کند. به گزارش اینترفکس، چندی قبل مقامات غربی اعلام کردند که آمریکا متحدان اروپایی را به سمت دریافت لواها، ناوها و جنگنده های . . .

کشتی نجات «اکواریوس» با ۶۲۹ پناهجو هنوز هم منتظر لنگر انداختن در ساحل است. سازمان «داکتران بدون مرز» گفته است که تا حال این کشتی نجات از جانب مرکز کنترول روم و مادرید مجوز لنگر انداختن به هیچ بندری را به دست نیاورده است. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر