صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۵ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، در توییتی گفته است که وضعیت ایران و اقتصادش به سرعت خیلی بد می شود و افزوده است ملاقات با رهبران جمهوری اسلامی به آنها بستگی دارد. او چندروزپیش گفته بود که حاضر است با ایران . . .

رسانه های آمریکایی می گویند دولت دونالد ترامپ در حال بررسی وضع تعرفه ۲۵ درصدی روی محصولات چینی به ارزش ۲۰۰ میلیارد دالر است. این تعرفه بسیار بیشتر از تعرفه ده درصدی است که پیشتر گفته شده بود آمریکا روی محصولات چینی وضع خواهد کرد. . .

جواهرات سلطنتی سویدن از کلیسایی در نزدیکی استکهلم توسط دو نفر که گفته شده با قایق موتوری فرار کردهاند به سرقت رفته است. جواهرات به سرقت رفته شامل دو تاج متعلق به کارل نهم و ملکه کریستینا است. . .

دولت هند فهرستی منتشر کرده که در نهایت می تواند به سلب تابعیت هندی از چهار میلیون شهروند ایالت آسام در شمال شرقی کشور منجر شود. "ثبت احوال ملی شهروندان" فهرستی است که افرادی را در بر می گیرد که می توانند . . .

مردم زیمبابوه برای نخستین بار در بیش از ۳۰ سال دیروز در حالی پای صندوق های رای رفتند که دیگر خبری از نام رابرت موگابه در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیست. رئیس جمهور فعلی و رهبر حزب حاکم زانو پیاف . . .

همزمان با راهپیمایی اعتراضی حامیان یک حزب سکولار در شمال غرب پاکستان، حزب تحریک انصاف به رهبری عمران خان مدعی شد که حمایت لازم از سوی قانونگذاران را برای تشکیل یک دولت ائتلافی به دنبال پیروزی در انتخابات . . .

روبرت کوچاریان، رئیس جمهوری سابق ارمنستان در ارتباط با پرونده سرکوب مرگبار تظاهرات معترضان به انتخابات ریاست جمهوری در سال ۲۰۰۸ بازداشت شده است. دادگاهی در ایروان، پایتخت ارمنستان، دستور این بازداشت را صادر کرده است. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر