صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۷ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مصطفی مستور، وزیر اقتصاد کشور می گوید که روزانه 1800 کودک در کشور به دنیا می آید و پیشبینی می شود که در سال روان 675 هزار کودک به دنیا بیاید. آقای مستور روز سه شنبه 26 سرطان در تجلیل از "روز جهانی جمعیت" گفت که رشد. . .

سفارت قزاقستان در کابل با همکاری اتاق تجارت و صنایع افغانستان، نشستی مشورتی بین سرمایه گذارن و تاجران افغانستان و قزاقستان در کابل برگزار کرد. در این نشست که روز سه شنبه 26 سرطان برگزار شده بود، دوازده شرکت و سرمایه . . .

وزیر تحصیلات عالی کشور می گوید که هنوز هم دانشگاه های کشور با مشکلات جدی روبرو هستند و باید برای بهبود کیفیت دانشگاه ها اقدامات جدی روی دست گرفته شود. به گزارش جمهور؛ مسئولان "برنامه حمایت از دانشگاه ها و انکشاف . . .

کمیسیون مستقل انتخابات روند بررسی اسناد نامزدان شورای ولسوالی ها را به صورت علنی و با حضور نمایندگان احزاب و جامعه مدنی آغاز کرد. عبدالبدیع صیاد رئیس کمیسیون مستقل انتخابات روز دوشنبه 25 سرطان . . .

رئیس بانک مرکزی از قاچاق بی رویه دالر به خارج از کشور خبرداده و می گوید که جلوگیری آن ارزش افغانی را با ثبات تر ساخته است. به گزارش جمهور؛ خلیل صدیق رئیس بانک مرکزی که در نشست دیروز دوشنبه . . .

صفحه بعدی صفحه آخر