صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ ثور ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بنیاد انتخابات شفاف افغانستان(تیفا) می گوید ثبت نام رای دهندگان با استفاده از کپی تذکره هایشان، زمینه تقلب در انتخابات را فراهم می سازد. رای دهندگان در گذشته از کارت های انتخاباتی استفاده می کردند اما برای جلوگیری . . .

کمیسیون شکایت انتخاباتی می گوید که علایم و شبکه های اجتماعی نشان می دهد که شماری از نامزدان احتمالی مجلس، به صورت غیرقانونی با استفاده از امکانات و فرصت‎ها دست به تبلیغات انتخاباتی قبل از وقت زده اند. . .

وزارت معارف "پالیسی ملی خوانش در اصول صنفی" را به منظور بهبود آموزش و یادگیری بهتر در صنوف ابتدایی، تدوین کرده است. به گزارش جمهور؛ محمد ابراهیم شینواری، معین تعلیمات عمومی وزات معارف، دیروز یکشنبه . . .

سفيرعربستان در کابل، از پروسۀ صلح افغانستان حمايت کرده مي گويد که صلح در افغانستان، یک اولویت اساسی است. شورای عالی صلح دیروز شنبه 22 ثور، با انتشار خبرنامه ای گفته است که جاسم محمد الخالدی سفیر عربستان . . .

فیروز الدین فیروز، وزیر صحت عامه در نشست مبارزه با ایدز گفت که تن فروشی و اعتیاد به مواد مخدر دو عامل عمده افزایش ابتلا به ویروس اچ آی وی است. آقای فیروز، روز شنبه 22 ثور در این نشست گفت که وزارت صحت عامه برای جلوگیری از شیوع ...

کمیسیون انتخابات کشور اعلام کرده برای اینکه شهروندان بتوانند از حق رای خود استفاده کنند، روند ثبت نام رای دهندگان را تا یک ماه دیگر، (22 جوزا) تمدید کرده است. این کمیسیون روز پنجشنبه 20 ثور با نشر خبرنامه ای نوشته است . . .

شماری از باشندگان شهرک مهاجرین ولایت دایکندی از نبود آب آشامیدنی در این شهرک ابراز نگرانی کرده و می گویند که اگر به این مشکل آنان توجه نشود، مجبوراند، دوباره کشور را ترک کنند. . .

اتحادیۀ اروپا بار دیگر بر تداوم همکاری و کمک هایش به افغانستان تعهد نموده، اعلام داشت که افغانستان را در راستای تامین صلح و برگزاری انتخابات ولسی جرگه و شوراهای ولسوالی، حمایت و کمک تخنیکی و مالی . . .

محمد یعقوب حیدری والی کابل که روز چهارشنبه در سمینار بررسی عوامل افزایش معتادین مواد مخدر و دسترسی آسان آنان به مواد مخدر صحبت می کرد گفت، مواد مخدر به ساده گی توسط فروشنده ها به همکاری برخی ...

دیدهبان حقوق بشر با نشر گزارش جدید خود در مورد افغانستان گفته است که حملات شورشیان بر غیرنظامیان در افغانستان افزایش یافته است. دیدهبان حقوق بشر، دیروز سه شنبه 18 ثور، گزارش جدید خود را زیر عنوان " هیچ جایی . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر