صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نمایندگان شماری از احزاب سیاسی، خواستار تغییر سیستم انتخاباتی کشور از سوی حکومت و کمیسیون انتخابات شده و هشدار دادند که مانع برگزاری انتخابات با سیستم فعلی خواهند شد. . .

نشست عمومی مجلس نمایندگان به دلیل نبود آجندا و غیر حاضری نمایندگان برگزار نشد. مجلس نمایندگان براساس اصول وظایف داخلی خود، روزهای شنبه، دوشنبه و چهار شنبه، نشست عمومی برگزار می کند که بسیاری از تصامیم . . .

حمله انتحاری در مقابل دروازه غربی وزارت احیا و انکشاف دهات در منطقه دارالامان کابل، 13 کشته و 31 زخمی برجای گذاشت. حوالی ساعت یک بعد از ظهر دیروز، دوشنبه 21 حوت، هنگامی که کارمندان وزارت احیا و انکشاف دهات . . .

منابع محلی ولایت ننگرهار در شرق کشور تایید کرده که حمله گروه ی مهاجمان انتحاری در شهر جلال آباد، مرکز این ولایت در "اولین دقایق" مهار شده است. به گفته این منابع سه مهاجم انتحاری حوالی ساعت ۱۰ صبح دیروز( دوشنبه ۲۱ جوزا) . . .

یک روز پیش از دیدار رهبران آمریکا و کوریای شمالی رسانه های دولتی کوریای شمالی نوشتند که احتمال "برقراری رابطه جدید" با آمریکا افزایش یافته است. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی، امروز . . .

کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای در هجدهمین نشست سران این سازمان تعهد کردند که با افغانستان در راستای رسیدن به صلح و ثبات همکاری کنند. بر اساس اعلامیه ارگ ریاست جمهوری، در نشست سران سازمان همکاری های . . .

ریاست عمومی امنیت ملی اعلام کرده است که در یک رشته عملیات خاص، از یک عراده موتر نوع تریلر، 3500 کیلوگرام مواد انفجاری را کشف کرده است. این ریاست روز یکشنبه 20 جوزا با نشر خبرنامه ای گفته است . . .

استراتیژی ملی صادرات به منظور تقویت رشد اقتصادی، ایجاد شغل از طریق بالا بردن صادرات و افزایش تجارت به بازارهای منطقه اجرایی شد. عبدالله عبدالله رئیس اجراییه حکومت وحدت ملی روز یکشنبه، 20 جوزا در مراسم اجرایی سازی . . .

حکومت افغانستان در واکنش به اعلام آتش بس سه روزه گروه طالبان در جریان روزهای عید فطر گفت که از هر اقدامی که منجر به کاهش خون ریزی شود، استقبال می کند. گروه طالبان دیروز، شنبه 19 حوت، با نشر بیانیه ای اعلام کردند که سه روز عید...

محمد اشرف غني رئيس جمهور کشور طي حکمي علي احمد عثماني وزير انرژي و آب را از سمتش برکنار کرد و محمد گل خُلمي معين انرژي را به عنوان سرپرست معرفي کرده است...

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر