صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۵ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دیروز معین نشراتی وزارت اطلاعات و فرهنگ اخرین وضعیت مالی رسانه ها را مورد بررسی قرار داد واعلان کرد که اگر رسانه ها تعهدات مالی خود را نپردازند حتی ممکن است با تعطیلی و قطع فریکانسی رسانه های . . .

منابع محلی در ولایت ارزگان اعلام کردند که فرمانده محافظان یک بانک خصوصی در این ولایت چهار کارمند از جمله مدیر این بانک را کشته است. عبدالواحد پتان، معاون والی ارزگان به بیبیسی گفته که این حادثه ظهر دیروز. . .

باشندگان ولسوالی نورگرام ولایت نورستان می گویند، ده ها تن در دو قریه این ولایت به هیروئین و تریاک معتاد اند که زنان و کودکان نیز در میان آنان شامل اند. به گزارش رادیو آزادی، بزرگان قومی ولسوالی نورگرام ولایت نورستان گفتند . . .

بر اساس تقسیم اوقات کمیسیون مستقل انتخابات، روند ثبت نام نامزدان مجلس و شوراهای ولسوالی امروز شنبه 5 جوزا در سراسر کشور آغاز می شود. کمیسیون مستقل انتخابات بیش از یک ماه پیش (2 ثور) گفته بود که روند ثبت . . .

وزارت عدلیه کشور اعلام کرده است که قانون اجراات اداری که در پانزدهم حمل امسال بر اساس فرمان تقنینی در جریده رسمی نشر شده بود، تا 15 سرطان سال جاری نافذ می شود. امان ریاضت، سخنگوی وزارت عدلیه روز 2 جوزا در یک نشست . . .

از آغاز سال جاری میلادی تا کنون ۱۰۸ هزار افغان به خاطر جنگ مجبور شده اند خانه و کاشانه شان را ترک کرده و به دیگر مناطق در داخل کشورشان فرار کنند. شورشیان طالبان حملات شان را در سراسر افغانستان افزایش داده اند و گروه. . .

گزارش تازه گلوبل ویتنس نشان می دهد که داعش در افغانستان استخراج معادن مهم را آغاز کرده است. در تازه ترین گزارش نهاد گلوبل ویتنس یا موسسه جهانی غیر دولتی آمده است که داعش به کمک انجینران پاکستان . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر