صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۱ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

محمد یعقوب حیدری والی کابل که روز چهارشنبه در سمینار بررسی عوامل افزایش معتادین مواد مخدر و دسترسی آسان آنان به مواد مخدر صحبت می کرد گفت، مواد مخدر به ساده گی توسط فروشنده ها به همکاری برخی ...

دیدهبان حقوق بشر با نشر گزارش جدید خود در مورد افغانستان گفته است که حملات شورشیان بر غیرنظامیان در افغانستان افزایش یافته است. دیدهبان حقوق بشر، دیروز سه شنبه 18 ثور، گزارش جدید خود را زیر عنوان " هیچ جایی . . .

ادارۀ ثبت احوال نفوس می گوید که یک مرکز توزیع تذکره الکترونیکی در روزهای آینده در پایتخت به کار آغاز خواهد کرد. به گزارش طلوع نیوز، سخنگوی این اداره می گوید که هرچند توزیع این شناس نامه ها در سر تا سر...

نصیر احمد درانی وزیر زراعت می گوید که میزان صادرات محصولات زراعتی کشور به 700 میلیون دالر در سال رسیده است. به گزارش جمهور؛ آقای درانی، دیروز سه شنبه (18 ثور) در سمینار "انکشاف صادرات محصولات زراعتی . . .

رئیس جمهور غنی با خانواده های خبرنگارانی که به تازگی در رویداد تروریستی کابل، و رویدادهای کندهار و خوست جان باخته اند، دیدار و با آنان ابراز همدردی کرده است. دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری گفته است که این دیدار عصر دیروز . . .

اداره احصائیه مرکزی با نشر "تحقیق وضعیت زندگی در افغانستان در سال 1395" اعلام کرد که 54.5 درصد جمعیت کشور زیر خط فقر زندگی می کنند. این اداره ششمین تحقیقش را روز یکشنبه 16 ثور با حضور شماری از اعضای کابینه، . . .

وزیر امور داخله در پیوند به افزایش نا امنی ها و چگونگی تامین امنیت مراکز ثبت نام رای دهندگان از سوی مجلس سنا استجواب شد. به گزارش جمهور؛ ویس احمد برمک وزیر امور داخله که در نشست دیروز یکشنبه (16 ثور) مجلس سنا صحبت . . .

رييس بانک انکشاف آسيايى، در گفتگو با وزير ماليۀ افغانستان گفته است که اين بانک، پروژۀ خط آهن مزار شریف- هرات را به عنوان یک طرح مهم منطقه يى میان افغانستان و ازبکستان در نظر خواهد گرفت. . .

وزارت صحت عامه به همکاری وزارت معارف کشور، دومین دور کمپاین واکسین فلج کودکان یا پولیو را آغاز کرد. به گزارش جمهور؛ فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه، دیروز یکشنبه (16 ثور) در مراسم آغاز دومین دور کمپاین پولیو . . .

رئیس جمهور غنی در سخنرانی خود در کنفرانس ملی مبارزه با خشونت علیه زنان که از سوی اداره لوی سارنوالی کشور برگزار شده بود، گفت که سارنوال های کشور باید در مقابل هرگونه خشونت ایستادگی کنند. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر