صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اداره بازرس به هدف رسيدگى به شکايات در رابطه به فعاليت هاى رياست جمهورى، رياست اجرائيه، اراکين عالی رتبه حکومت و رؤساى ادارات مستقل بودجوى ايجاد مى گردد. براساس يک فرمان 9 مادهای تازه، محمداشرف غنى رئيس جمهور کشور . . .

اداره ملی حفاظت از محیط زیست کشور می گوید که افغانستان کمترین نقش را در تغییر اقلیم دارد اما بیشترین صدمه را از این ناحیه میبیند. عبدالوالی مدقق، معین پالیسی اداره ملی محیط زیست روز یکشنبه 17 سرطان در . . .

رهبران دگرگونی و دگردیسی (change Leaders). نام ها و نشان های بزرگی که بر برگ برگ تاریخ برخی کشورها درخشیده اند و می درخشند؛ همچون خورشیدی بر تاریکی ها. نام ها و نشان هایی که می توانند الگوهایی نیک و خوش نام برای دیگران باشند . . .

پیشنهاد استیضاح رئیس بانک مرکزی به دلیل عدم توانایی در کنترل ارزش دالر در بازارهای کشور روی میز مجلس نمایندگان قرار گرفت. به گزارش جمهور؛ کمیسیون امور اقتصادی مجلس نمایندگان پس از ارائه گزارشی در . . .

رئیس مجلس نمایندگان می گوید که حکومت وعده کرده است که 6 نامزد وزیر کابینه را جهت کسب رای اعتماد به مجلس معرفی کند. عبدالرئوف ابراهیمی رئیس مجلس نمایندگان در نشست دیروز شنبه (16 سرطان) گفت. . .

محمداشرف غنی رئیس جمهور در دیدار با رؤسای گمرکات و مستوفی های ولایات کشور تاکید کرده که عواید داخلی افغانستان باید به 8 میلیارد دالر در سال برسد. آقای غنی در دیداری که روز پنجشنبه (14 سرطان) با رؤسای گمرکات . . .

شورای پناهجویان ایالت بایرن آلمان با نشر اعلامیه ای از فرار صدها تن از مهاجران افغان از این ایالت خبر داده است. یکی از اعضای این شورا به مهاجر نیوز گفته که در میان این افراد شمار زیادی از دانش آموزان و افرادی وجود دارند که . . .

وزارت امور داخله می گوید که ماموران اداره مبارزه با جرایم سنگین این وزارت از قاچاق یک اثر باستانی که قدامت تاریخی دو هزار ساله دارد جلوگیری کرده اند. بر اساس اعلامیه وزارت امور داخله، پولیس این اثر باستانی را که مجسمه بوداست . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر