صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئیس جمهور غنی روز پنجشنبه در یک پیام ویدیویی اعلام کرد که در حمایت از فتوای علمای افغانستان، پیشنهاد آنها را برای آتش بس نیز می پذیرد و از روز 27 ماه رمضان تا روز پنجم عید فطر آتش بس با گروه طالبان را اعلام می کند. . .

سازمان پیمان اتلانتیک شمالی (ناتو) اعلام کرده است که این سازمان تصمیم دارد که پشتیبانی مالی اش از نیروهای امنیتی افغانستان را تا سال 2024 میلادی ادامه دهد. ینس استولتنبرگ، دبیر کل ناتو عصر روز جمعه 18 جوزا در ختم نشست . . .

سیگار یا بازرس ویژه برای بازسازی افغانستان گزارش تازهای را از وضعیت فساد اداری در افغانستان به درخواست کنگره آمریکا تهیه کرده است. در این گزارش آمده که دولت افغانستان برای مبارزه با فساد استراتژی دارد اما توانایی لازم برای . . .

مقام های دولتی در ولایت ننگرهار تایید کردند که حوالی ساعت هفت صبح روز جمعه؛ پنج فرد مسلح بر مهمان خانه ی یک عضو مجلس نمایندگان حمله کردند. این حمله روز جمعه 18 جوزا در ناحیه چهارم شهر جلال آباد مرکز ولایت ننگرهار به وقوع پیوست . . .

کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان اعلام کرده که بر اساس یافته های یک تحقیق این کمیسیون، در 9 سال گذشته بیش از 23 هزار فرد ملکی در کشور کشته شده است. این کمیسیون دیروز چهارشنبه 16 جوزا، نتایج گزارش تحقیق ملی . . .

سرمنشی سازمان ناتو می گوید که نیروهای افغان، در جلوگیری از رسیدن طالبان به اهداف استراتژیک آنها موفق شده اند .ینس ستولتنبرگ سرمنشی ناتو، این اظهارات را دیروز و دو روز پیش از کنفرانس . . .

اداره ملی حفاظت محیط زیست کشور اعلام کرده که روزانه 7 تُن پلاستیک در شهر کابل تبدیل به زباله شده و وارد محیط زیست پایتخت می شود. غلام محمد ملکیار، معاون مسلکی اداره ملی حفاظت محیط زیست که دیروز، سه شنبه 15 جوزا، به مناسبت روز جهانی محیط

به دنبال تهدیدی که منسوب به گروه داعش است، ۸۰ مکتب دخترانه در شهر جلال آباد، مرکز ولایت ننگرهار و شماری از ولسوالی های همجوار آن تعطیل شد. حسیب شینواری، رئیس معارف ننگرهار تایید کرده است که این مکاتب . . .

افراد مسلح ناشناس دوشنبه شب در ولایت بادغیس یک تن را از خانه اش بیرون کرده و تیرباران کردند. به گزارش جمهور، عزیز بیک، رئیس شورای ولایتی بادغیس گفت که این رویداد در ولسوالی قادس رخ داده است. او میگوید دوشنبه شب . . .

حدود دو هزار عالم دینی از سراسر کشور در کابل حملات انتحاری و انفجاری را که توسط شورشیان مسلح انجام می شود، "ناجایز" و "حرام" خواندند. این عالمان دینی، روز دوشنبه 14 جوزا در خیمه لوی جرگه در کابل جمع شدند و متن ...

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر