صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

محمد امین احمدی، رئیس دانشگاه خصوصی ابنسینا میگوید که قانون اساسی ما شهروند محور است و چندین ماده بر این اصل تاکید کرده است. آقای احمدی که روز چهارشنبه 13 سرطان در "گفتمان فرایند مردم سالاری . . .

وزارت ترانسپورت می گوید که عواید ترانسپورتی ربع اول و دوم سال مالی این وزارت، نسبت به زمان مشابه آن در سال گذشته، 48 درصد افزایش داشته است. محمد حمید طهماسی وزیر ترانسپورت، روز سه شنبه 12 سرطان در یک نشست خبری . . .

والی ننگرهار می گوید که ۷۱ گروه کوچک داعش در ننگرهار فعال اند، که در بین شان افراد مسلح خارجی نیز وجود دارند. از سوی دیگر، قوماندان امنیه ننگرهار می گوید که تعداد افراد مسلح داعش در این ولایت، از یک هزار تن . . .

شورای اقتصادی"افغان-جرمن"، به منظور توسعۀ روابط تجارتی بین افغانستان و آلمان، به طور رسمی آغاز به کار کرد. این شورا دیروز در مراسمی در کابل که با حضور مسئولان و برخی اعضای اتاق تجارت و صنایع . . .

سیک های ساکن در ننگرهار، بعد از این که روز یکشنبه هدف حمله انتحاری قرارگرفتند، خواهان تحقیقات جدی درمورد این حمله مرگبار و مجازات عاملان آن شدند. روز یکشنبه در حالی که رئیس جمهور در شهر جلال آباد حضور داشت . . .

مجلس سنا طرح تعدیل ماده 22 قانون مصارفات عامه و طرح تعدیل نام وزارت تجارت و صنایع را تایید کرد. سناتوران در نشست دیروز یکشنبه (10 سرطان) طرح تعدیل فقره سوم ماده 22 قانون . . .

کورنیلوس زیمرمن، نماینده ی ارشد ملکی ناتو در افغانستان در دیدار با عبدالله عبدالله، رئیس اجراییه حکومت وحدت ملی، او را به نیابت از آقای ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو برای اشتراک در نشست سران ناتو در بروکسل دعوت کرد. . .

کمیسیون مستقل انتخابات، براساس تقویم انتخاباتی فهرست ابتدایی نامزدان انتخابات مجلس را اعلام کرد که 92 نامزد از فهرست ابتدایی حذف شده است. این کمیسیون روز شنبه 9 سرطان فهرست ابتدایی نامزدان ولایت های کابل . . .

اداره لوی سارنوالی به کمیته مشترک رسانه ها و حکومت گزارش داد که به تمامی قضایای خشونت علیه خبرنگاران در سال های گذشته رسیدگی شده است. جلسه ی کمیته مشترک رسانه ها با حکومت روز شنبه 9 سرطان با حضور اعضای . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر