صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳۰ اسد ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری در پایان جلسات کمیته مشترک سه جانبه، گفته که تغییر نظام انتخاباتی کشور، پیچیدگی های خود را دارد و نیازمند بحث وسیع ملی است. پنجمین و آخرین جلسه کمیته مشترک . . .

رئیس کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان، از نهادهای انتخاباتی می خواهد که جلو راه یافتن زورمندان، قانون شکنان و قانون گریزان را به مجلس نمایندگان بگیرند. . .

وزارت تحصیلات عالی می گوید که هیچگونه برنامه ای برای جدا سازی صنف های درسی دختران و پسران در دانشگاه های کشور ندارد. در هفته های گذشته، گزارش های تایید ناشده ای در شبکه های اجتماعی . . .

صلاح الدین ربانی، وزیر امور خارجه کشور در در سیمینار بزرگ داشت از کارنامه و فعالیت های محمد ولی خان دروازی، دومین وزیر خارجه کشور، گفت که او نقش مهمی در مشروطیت و استقلال افغانستان بازی کرده است. . .

ادارۀ آبرسانی زون غرب می گويد که عدم پرداخت حدود ٢٠٨ میلیون افغانی پول صرفیۀ آب از سوی ٢٣ ادارۀ دولتی، اماکن مذهبی و شماری از مشترکین، مانع اجرای پروژه های انکشافی این اداره شده است. . .

وزیر مهاجرین و عودت کنندگان، مهاجرت های غیر قانونی از کشور را چالش زا خوانده می گوید که تلاشهایی برای قانونمند سازی مهاجرت آغاز شده است. به گزارش جمهور؛ سید حسین عالمی بلخی وزیر مهاجرین و عودت کنندگان . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر