صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۳۰ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مسئولین ریاست امور زنان ارزگان می گویند که مشکلات امنیتی، محدودیت های کلتوری و نبود آگاهی عامه، باعث شده تا شمار زیادی از زنان باسواد، خانه نشین گرديده و از انجام کار در ادارات دولتی منع شوند. . .

سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری در دیدار با شماری از نمایندگان مردم پل خشک-دشت برچی، گفته که در سال جاری پروژه اعمار سرک اتصالی مهتاب قلعه، سرک شهرک عرفانی و ادامه جاده شهید مزاری . . .

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که در عملیات نیروهای کماندو در ولایت هلمند در جنوب کشور، بیش از صد زندانی از یک زندان گروه طالبان آزاد شده اند. در خبرنامه ای که از سوی وزارت دفاع منتشر شده، آمده است که این عملیات . . .

گروهی از مهاجمان انتحاری دیروز بر ساختمان جدید وزارت امور داخله حمله کردند، اما قبل از این که بتوانند وارد منطقه ممنوعه وزارت داخله شوند و یا به ساختمان اصلی وزارت برسند، از پا درآمدند. . .

مقامهای امنیتی که برای پاسخگویی به مجلس نمایندگان فرا خوانده شده بودند، از حضور در این مجلس خود داری کردند. به گزاش جمهور؛ طارق شاه بهرامی وزیر دفاع، ویس احمد برمک وزیر داخله و معصوم استانکزی رئیس امنیت ملی . . .

رئيس کميسيون مستقل انتخابات، از مخالفان مسلح خواست که براى شکل گيرى نظام دموکراتيک و مردم سالار، در انتخابات شرکت کنند و به مردم نيز اجازه دهند تا از حق راى شان دراين پروسه استفاده نمايند. . .

محمد اشرف غنی، رئیس جمهور کشور دو پروژه مهم برق رسانی به ولسوالی های خلم و مارمول ولایت بلخ در شمال کشور را افتتاح کرد. آقای غنی صبح دیروز چهارشنبه 9 جوزا، به منظور افتتاح سب استیشن برق 220/20 کیلوولت . . .

سنگ تهداب فاز اول کمپلس اداری دارالان برای انتقال اداره های دولتی به ساحه دارالامان در غرب کابل، گذاشته شد. سید سعادت منصور نادری، وزیر شهرسازی و مسکن دیروز سه شنبه 8 جوزا هنگام افتتاح این پروژه گفت . . .

حکومت از نهادهای کمک کننده بین المللی خواسته است که در زمینه مبارزه با خشکسالی و کمک به مناطق آسیب دیده از خشکسالی، همکاری کنند. ارگ ریاست جمهوری اعلام کرده است که دیروز دوشنبه 7 جوزا، نشستی برای انسجام کمک های . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر