صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سرور دانش معاون دوم رياست جمهوري در پي تقسيم شدن ولايت غزني به سه حوزه ي انتخاباتي، گفته است که انتخابات در کشور بايد مطابق قانون برگزار شود. آقاي دانش مي گويد که هم شکليات قانون و هم محتوا و روحيه قانون بايد رعايت شود. . .

دومین "جشنواره دمبوره" در بامیان با حضور هزاران تن از هواداران موسیقی و هنر و مقام های دولتی روز جمعه آغاز شد و امروز شنبه نیز ادامه خواهد داشت. ده ها گروه موسیقی و هنری از ولایت های دایکندی، غور و بامیان در این جشنواره شرکت کرده اند. . .

جان بس سفیر ایالات متحده امریکا که در دومین گردهمایی ملی برنامه توسعه مشارکت زنان سخنرانی می کرد، گفت که آتشبس گذشته بسیار جالب بود، این آتشبس نشان داد که تغییر در افغانستان امکان پذیر است. . .

کارشناسان جهانی مسایل زنان، هند را خطرناکترین کشور برای زنان نامیدند. در یک نظرسنجی که از سوی بنیاد تامسون رویترز انجام شده، ۵۵۰ کارشناس مسایل مربوط به زنان، هند را خطرناکترین جهان کشور برای زنان دانسته اند . . .

ولسوال خواجه سبزپوش فاریاب می گوید که بر اثر حمله هوایی در این ولسوالی، شش تن از طالبان و یک غیر نظامی کشته شده است. به گزارش پژواک، عبدالله معصومی گفت که این حمله عصر دیروز از سوی قوای هوایی . . .

سيستم خدمات الکترونيکی به هدف جلوگيری از فساد اداری و فرار مالیات و ايجاد سهولت برای ماليه دهندگان، در ادارۀ مستوفيت سمنگان فعال گرديد. به گزارش پژواک، سید احمد نوید نظامی مسوول بخش تحلیلگران سیاست سیستم . . .

رئیس جمهور غنی در نشستی با نمایندگان شورای عالی صلح و شورای علمای کشور گفت که" واضح باید گفته شود که تصامیم شخصی گرفته نمی شود." آقای غنی دیروز، سه شنبه 5 سرطان، در این نشست گفت که "این مملکت، مملکت . . .

اکلیل حکیمی، وزیر مالیه کشور می گوید به دلیل مشکل های شخصی و رسیدگی به خانواده اش از سمتش کنار رفته است. آقای حکیمی روز سه شنبه 5 سرطان در یک نشست خبری در کابل گفت که این موضوع...

شماري از نمايندگان مردم غزني در مجلس، در اعتراض به تصميم کميسيون مستقل انتخابات مبني بر تقسيم کردن اين ولايت به سه حوزه انتخاباتي، گفتند که اين اقدام کميسيون نقض آشکار قانون انتخابات است...

د کلیو د بیارغونې او پراختیا وزارت وايي چې د کلیو له پور ورکوونکو او سپما ټولنو سره یې ۱۰۳ ميليون افغانۍ مرسته کړې ده. د کلیو د بیارغونې او پراختیا وزارت په هغه خبرپاڼه کې چې پژواک خبري اژانس ته . . .

سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری می گوید که بسیاری از مشکلات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و حتی امنیتی کنونی ریشه در نابسامانی های فرهنگی دارد. آقای دانش دیروز، دوشنبه 4 سرطان، در مراسم معرفی حسینه صافی به عنوان . . .

کمیتۀ رهبری صندوق بازسازی افغانستان که از سوی شماری از کشورها و نهادهای خارجی تمویل و توسط بانک جهانی اداره می شود، چهارچوب برنامه همکاری مالی سه ساله برای افغانستان را تصویب کرد. . .

شمارى از باشندگان ولايت فارياب، در اعتراض به ناامنى ها دراين ولايت؛ با برپايى خيمه هاى تحصن، دروازه هاى برخى از ادارات کليدى دولتى را بستند. اين خيمه هاى تحصن را اعضای شبکه نهاد های جامعه مدنی، بيجا شدگان و متضررين . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر