صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سیک های ساکن در ننگرهار، بعد از این که روز یکشنبه هدف حمله انتحاری قرارگرفتند، خواهان تحقیقات جدی درمورد این حمله مرگبار و مجازات عاملان آن شدند. روز یکشنبه در حالی که رئیس جمهور در شهر جلال آباد حضور داشت . . .

مجلس سنا طرح تعدیل ماده 22 قانون مصارفات عامه و طرح تعدیل نام وزارت تجارت و صنایع را تایید کرد. سناتوران در نشست دیروز یکشنبه (10 سرطان) طرح تعدیل فقره سوم ماده 22 قانون . . .

کورنیلوس زیمرمن، نماینده ی ارشد ملکی ناتو در افغانستان در دیدار با عبدالله عبدالله، رئیس اجراییه حکومت وحدت ملی، او را به نیابت از آقای ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو برای اشتراک در نشست سران ناتو در بروکسل دعوت کرد. . .

کمیسیون مستقل انتخابات، براساس تقویم انتخاباتی فهرست ابتدایی نامزدان انتخابات مجلس را اعلام کرد که 92 نامزد از فهرست ابتدایی حذف شده است. این کمیسیون روز شنبه 9 سرطان فهرست ابتدایی نامزدان ولایت های کابل . . .

اداره لوی سارنوالی به کمیته مشترک رسانه ها و حکومت گزارش داد که به تمامی قضایای خشونت علیه خبرنگاران در سال های گذشته رسیدگی شده است. جلسه ی کمیته مشترک رسانه ها با حکومت روز شنبه 9 سرطان با حضور اعضای . . .

سرور دانش معاون دوم رياست جمهوري در پي تقسيم شدن ولايت غزني به سه حوزه ي انتخاباتي، گفته است که انتخابات در کشور بايد مطابق قانون برگزار شود. آقاي دانش مي گويد که هم شکليات قانون و هم محتوا و روحيه قانون بايد رعايت شود. . .

دومین "جشنواره دمبوره" در بامیان با حضور هزاران تن از هواداران موسیقی و هنر و مقام های دولتی روز جمعه آغاز شد و امروز شنبه نیز ادامه خواهد داشت. ده ها گروه موسیقی و هنری از ولایت های دایکندی، غور و بامیان در این جشنواره شرکت کرده اند. . .

جان بس سفیر ایالات متحده امریکا که در دومین گردهمایی ملی برنامه توسعه مشارکت زنان سخنرانی می کرد، گفت که آتشبس گذشته بسیار جالب بود، این آتشبس نشان داد که تغییر در افغانستان امکان پذیر است. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر