صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۶ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

وزارت امور داخله اعلام کرده است که در عملیات مشترک نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در هفته گذشته، 490 شورشی در 13 ولایت کشور کشته شدند. در خبرنامه ای که این وزارت روز شنبه 15 ثور منتشر کرده، آمده است که در بین کشته . . .

وزیر کار و امور اجتماعی میگوید که میزان بیکاری در کشور در حال افزایش است اما گزارش دقیقی از ظرفیت های شغلی در کشور در دست نیست. به گزارش جمهور؛ فیض الله ذکی وزیر کار، امور اجتماعی روز پنجشنبه (13 ثور) در یک نشست . . .

به نوشته یک نشریه آمریکایی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور، دستور داده است خروج نیروهای این کشور از کوریای جنوبی بررسی شود. گزارش روزنامه نیویورک تایمز در حالی منتشر می شود که انتظار میرود آقای ترامپ ظرف چند هفته آینده با کیم جونگ-اون ...

عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه کشور می گوید که هیچ تفاوتی میان گروه های هراس افگن داعش، طالبان، القاعده و شبکه حقانی وجود ندارد. آقای عبدالله که دیروز چهارشنبه 12 ثور، در مراسم گرامی داشت . . .

هیئت معاونت سازمان ملل برای افغانستان (یوناما) می گوید که افغانستان یکی از خطرناک ترین کشورها برای کار خبرنگاری است و بر تعهد خود برای محافظت از خبرنگاران و مبارزه بر علیه معافیت از مجازات، تاکید کرد. . .

سردار محمد رحیمی، معین سواد آموزی وزارت معارف می گوید که درگیری، جنگ و ناامنی باعث شده که به معارف توجه جدی نشود. آقای رحیمی روز چهارشنبه 12 ثور در نشست "کیفیت و امانتداری معارف" گفت که سال ۱۳۹۷ سال . . .

نیلوفر رحمانی، خلبان پیشین نیروهای هوایی کشور، پس از 16 ماه انتظار برای تصمیم اداره ترامپ درباره درخواست پناهندگی اش در آن کشور، سرانجام به عنوان پناهنده پذیرفته شد. بانو رحمانی 26 ساله، در سال 2012 میلادی به نیروهای . . .

اداره بازرسی عمومی آمریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) با نشر گزارش تازهای اعلام کرد که در ۱۲ ماه گذشته شمار نیروهای امنیتی افغانستان به شدت کاهش یافته و عامل آن نیز ترک خدمت و افزایش تلفات عنوان شده است. . .

شمارى از مکاتب شرنه مرکز پکتيکا و اکثر مکاتب ولسوالى متاخان، به علت تهديد طالبان مسلح مسدود شده است. به مکاتب يادشده گفته شده که تا زمان موجوديت مراکز ثبت نام در آن مسدود خواهد بود. . .

سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رئیس کمیته مشترک حکومت و رسانه ها، در دیدار با شماری از خبرنگاران ولایت هرات گفته است که شک ندارد که حمله بر خبرنگاران در کابل یک برنامه ی از پیش تعیین شده بوده است. . .

از روز جهانى کارگر در کشور، درحالى بزرگداشت شد که برخی کارگران، تجليل از اين روز را نمادين خوانده و از فقر اقتصادى و ساير مشکلات که دامنگير شان است شکايت دارند و مى گويند که بيکارى، سبب ناامنى . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر