صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئيس کميسيون مستقل انتخابات، از مخالفان مسلح خواست که براى شکل گيرى نظام دموکراتيک و مردم سالار، در انتخابات شرکت کنند و به مردم نيز اجازه دهند تا از حق راى شان دراين پروسه استفاده نمايند. . .

محمد اشرف غنی، رئیس جمهور کشور دو پروژه مهم برق رسانی به ولسوالی های خلم و مارمول ولایت بلخ در شمال کشور را افتتاح کرد. آقای غنی صبح دیروز چهارشنبه 9 جوزا، به منظور افتتاح سب استیشن برق 220/20 کیلوولت . . .

سنگ تهداب فاز اول کمپلس اداری دارالان برای انتقال اداره های دولتی به ساحه دارالامان در غرب کابل، گذاشته شد. سید سعادت منصور نادری، وزیر شهرسازی و مسکن دیروز سه شنبه 8 جوزا هنگام افتتاح این پروژه گفت . . .

حکومت از نهادهای کمک کننده بین المللی خواسته است که در زمینه مبارزه با خشکسالی و کمک به مناطق آسیب دیده از خشکسالی، همکاری کنند. ارگ ریاست جمهوری اعلام کرده است که دیروز دوشنبه 7 جوزا، نشستی برای انسجام کمک های . . .

دیروز معین نشراتی وزارت اطلاعات و فرهنگ اخرین وضعیت مالی رسانه ها را مورد بررسی قرار داد واعلان کرد که اگر رسانه ها تعهدات مالی خود را نپردازند حتی ممکن است با تعطیلی و قطع فریکانسی رسانه های . . .

منابع محلی در ولایت ارزگان اعلام کردند که فرمانده محافظان یک بانک خصوصی در این ولایت چهار کارمند از جمله مدیر این بانک را کشته است. عبدالواحد پتان، معاون والی ارزگان به بیبیسی گفته که این حادثه ظهر دیروز. . .

باشندگان ولسوالی نورگرام ولایت نورستان می گویند، ده ها تن در دو قریه این ولایت به هیروئین و تریاک معتاد اند که زنان و کودکان نیز در میان آنان شامل اند. به گزارش رادیو آزادی، بزرگان قومی ولسوالی نورگرام ولایت نورستان گفتند . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر