صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شماری از شهروندان غزنى، خواستار بازشدن دفتر ولايتى کميسيون انتخابات در اين ولايت شده مى گويند که اگر تا يک هفته به خواست آنان جواب مثبت داده نشود، دست به اعتراض هاى گسترده مى زنند. . .

مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم مسکرات و مواد مخدر می‌گوید که قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی نسبت به سال گذشته بیشتر شده است. خالد موحد، سخنگوی مرکز عدلی و قضای مبارزه با جرایم مسکرات و مواد مخدر . . .

مجلس نمایندگان در واکنش به عدم ارائه جزئیات صلح از سوی حکومت می گوید که صلح پنهانی قابل قبول نیست و باید جزئیات روند صلح با طالبان، با مجلس نمایندگان و مردم افغانستان در میان گذاشته شود. . .

وقتی از کوچه و خیابان های شهر کابل گذر میکنی و میبینی که اکثر لوحه ها و نام ها برگرفته از زبان های خارجی است، درمی یابیم که ما تنها ملتی هستیم که به خاطر زبان با هم می جنگیم؛ ولی گفتگو و نام گذاری هایمان با زبان های دیگر است. . .

محمد حنیف اتمر مشاور امنیت کشور در رأس یک هیأت بلند پایه امنیتی به ازبکستان رفت و در جریان سفرش با مقامات بلند پایه امنیتی و سیاسی آن کشور پیرامون روابط دو جانبه به خصوص در بخش ابتکار برای صلح و همکاریهای اقتصادی گفتگو کرد. . .

والي ولايت جنوب شرقي پکتيا مي گويد تلاش هاي جريان دارد تا اين ولايت به عنوان يک منطقه امن و محلي براي گفتوگوهاي صلح ميان گروه طالبان و حکومت اعلام شود. شميم کتوازي، والي پکتيا به بيبيسي گفته که . . .

عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه کشور می گوید که کمبود آب یک مشکل جدی برای جهان و به ویژه برای کشورهای در حال توسعه است. آقای عبدالله که دیروز، چهارشنبه 30 جوزا، در کنفرانس بینالمللی"آب برای توسعه پایدار" ...

دانش معاون دوم رياست جمهوري به رئيس معارف ولايت دايکندي گفته است که 200 باب مکتب از طريق "برنامه اقرا" در دايکندي ساخته مي شود. آقاي دانش، روز چهارشنبه 30 جوزا در دفتر کارش با رحمت الله سيرت رئيس . . .

ریاست عمومی برشنا می گوید که سه کارمند این شرکت هنگامی که برق زورمندان را به دلیل بدهکاری قطع میکردند، لت و کوب و زخمی شده اند. امان الله غالب، رئیس عمومی شرکت برشنا روز چهارشنبه 30 جوزا در یک نشست...

مجلس نمایندگان با ایجاد طرح تعیین معاش برای اعضای شوراهای ولسوالی موافقت کرد. شماری از اعضای مجلس در نشست دیروز چهارشنبه (30 جوزا) به تالار عمومی مجلس پیشنهاد کردند تا این مجلس طرحی را به منظور تعیین معاش . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر