صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۷ اسد ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جنرال عبدالرشید دوستم، معاون اول ریاست جمهوری، دیروز دوشنبه 8 اسد، با رئیس جمهور غنی در ارگ دیدار کرد. در این دیدار سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه کشور نیز حضور داشتند . . .

وزارت مالیه توافقنامه ای کمک بلاعوض 350 میلیون دالری را با بانک جهانی به منظور حمایت از روند اصلاحات در کشور به امضاء رساند. این توافقنامه بین همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه و شوبهم چوهدری، رئیس بانک جهانی برای افغانستان به امضاء رسید. . .

وزارت صحت عامه کشور، بیماری زردی را یک بیماری خاموش و خطرناک خوانده و می گوید که این بیماری در میان مردم روز به روز رو به افزایش است. به گزارش جمهور؛ از روز جهانی مبارزه علیه بیماری زردی دیروز دوشنبه (8 اسد) با . . .

محمد اشرف غنی، رئیس جمهور کشور در نشست "صدای منبر بر ضد فساد اداری" خطاب به عالمان دینی گفت که سکوت در برابر فساد جفاست. آقای غنی، روز یکشنبه 7 اسد، در دومین روز این نشست که در ارگ برگزار شده بود . . .

عبدالله عبدالله رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی، گزارش ها مبنی بر گفتگوهای مستقیم و پنهانی مقام های امریکایی با نمایندگان طالبان را تایید کرد. به گزارش جمهور؛ آقای عبدالله که دیروز یکشنبه (7 اسد) در نشست . . .

گزارش هایی منتشر شده که دولت دونالد ترامپ از نیروهای امنیتی افغانستان تحت حمایت آمریکا خواسته تا از مناطق دوردست و کم جمعیت بیرون شوند. روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشته که این تصمیم بخش اعلام نشده استراتژی . . .

بنیاد انتخابات شفاف افغانستان (تیفا) می گوید که کمیسیون مستقل انتخابات برنامه ای مشخص برای اصلاحات و برگزاری انتخابات مجلس و شوراهای ولسوالی ندارد. نعیم ایوبزاده، رئیس تیفا روز شنبه 6 اسد . . .

یونس رهنورد رئیس ادارۀ اقتصاد هرات، در یک نشست خبری با ابراز خرسندی از مصرف خوب بودجۀ انکشافی این ولایت گفت که از آغاز سال مالی تاکنون، 43 درصد بودجۀ انکشافی هرات به مصرف رسیده است . . .

ارگ ریاست جمهوری در پی تشکیل "ائتلاف بزرگ ملی" اعلام کرد که حکومت وحدت ملی از برنامه ها، پیشنهادها و طرح های احزاب سیاسی، ائتلافها و فعالان جامعه مدنی که در مطابقت با قوانین نافذۀ کشور و آرزوهای مردم باشد، استقبال میکند. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر