صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۷ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اداره بازرسی عمومی آمریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) با نشر گزارش تازهای اعلام کرد که در ۱۲ ماه گذشته شمار نیروهای امنیتی افغانستان به شدت کاهش یافته و عامل آن نیز ترک خدمت و افزایش تلفات عنوان شده است. . .

شمارى از مکاتب شرنه مرکز پکتيکا و اکثر مکاتب ولسوالى متاخان، به علت تهديد طالبان مسلح مسدود شده است. به مکاتب يادشده گفته شده که تا زمان موجوديت مراکز ثبت نام در آن مسدود خواهد بود. . .

سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رئیس کمیته مشترک حکومت و رسانه ها، در دیدار با شماری از خبرنگاران ولایت هرات گفته است که شک ندارد که حمله بر خبرنگاران در کابل یک برنامه ی از پیش تعیین شده بوده است. . .

از روز جهانى کارگر در کشور، درحالى بزرگداشت شد که برخی کارگران، تجليل از اين روز را نمادين خوانده و از فقر اقتصادى و ساير مشکلات که دامنگير شان است شکايت دارند و مى گويند که بيکارى، سبب ناامنى . . .

مقامات وزارت امور داخله تأیید کرده اند که در دو انفجار انتحاری در منطقه شش درک کابل، دستکم 26 نفر کشته و 49 نفر دیگر زخمی شدند. 9 خبرنگار و تصویر بردار رسانه ها در میان کشته شدگان و 7 خبرنگار دیگر در میان زخمی شدگان این رویداد . . .

مجلس نمایندگان طی نامه سرگشاده ی از شورای امنیت سازمان ملل می خواهد، حادثه غرب کابل را منحیث جنایت جنگی در یک نشست فوق العاده بررسی کند. به گزارش جمهور؛ کمیسیون روابط بین المللی مجلس با تهیه نامه ی سرگشاده . . .

شی جین پینگ رئیس جمهور چین و نارندرا مودی نخست وزیر هند توافق کرده اند که پروژه های مشترک اقتصادی را در افغانستان راه اندازی کنند. روزنامه" تایمز آف اندیا" دیروز یکشنبه 9 ثور، گزارش داد که مقامات ...

کمیسیون مستقل انتخابات می گوید، روزانه حدود ۶۰ تا ۷۵ هزار تن برای انتخابات مجلس نمایندگان و شورای های ولسوالی ها ثبت نام می کنند. سید حفیظ الله هاشمی کمیشنر این کمیسیون هر چند می پذیرد که تا کنون روند ثبت نام رأی ...

داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایی حکومت وحدت ملی گفته است که حوزه جهاد و مقاومت در انتخابات آینده ریاست جمهوری، نامزد مستقل خود را دارد. به گزارش جمهور؛ داکتر عبدلله که دیروز ...

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر