صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۸ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کمیسیون انتخابات کشور اعلام کرده برای اینکه شهروندان بتوانند از حق رای خود استفاده کنند، روند ثبت نام رای دهندگان را تا یک ماه دیگر، (22 جوزا) تمدید کرده است. این کمیسیون روز پنجشنبه 20 ثور با نشر خبرنامه ای نوشته است . . .

شماری از باشندگان شهرک مهاجرین ولایت دایکندی از نبود آب آشامیدنی در این شهرک ابراز نگرانی کرده و می گویند که اگر به این مشکل آنان توجه نشود، مجبوراند، دوباره کشور را ترک کنند. . .

اتحادیۀ اروپا بار دیگر بر تداوم همکاری و کمک هایش به افغانستان تعهد نموده، اعلام داشت که افغانستان را در راستای تامین صلح و برگزاری انتخابات ولسی جرگه و شوراهای ولسوالی، حمایت و کمک تخنیکی و مالی . . .

محمد یعقوب حیدری والی کابل که روز چهارشنبه در سمینار بررسی عوامل افزایش معتادین مواد مخدر و دسترسی آسان آنان به مواد مخدر صحبت می کرد گفت، مواد مخدر به ساده گی توسط فروشنده ها به همکاری برخی ...

دیدهبان حقوق بشر با نشر گزارش جدید خود در مورد افغانستان گفته است که حملات شورشیان بر غیرنظامیان در افغانستان افزایش یافته است. دیدهبان حقوق بشر، دیروز سه شنبه 18 ثور، گزارش جدید خود را زیر عنوان " هیچ جایی . . .

ادارۀ ثبت احوال نفوس می گوید که یک مرکز توزیع تذکره الکترونیکی در روزهای آینده در پایتخت به کار آغاز خواهد کرد. به گزارش طلوع نیوز، سخنگوی این اداره می گوید که هرچند توزیع این شناس نامه ها در سر تا سر...

نصیر احمد درانی وزیر زراعت می گوید که میزان صادرات محصولات زراعتی کشور به 700 میلیون دالر در سال رسیده است. به گزارش جمهور؛ آقای درانی، دیروز سه شنبه (18 ثور) در سمینار "انکشاف صادرات محصولات زراعتی . . .

رئیس جمهور غنی با خانواده های خبرنگارانی که به تازگی در رویداد تروریستی کابل، و رویدادهای کندهار و خوست جان باخته اند، دیدار و با آنان ابراز همدردی کرده است. دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری گفته است که این دیدار عصر دیروز . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر