صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۸ اسد ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

وزارت داخله آلمان می گوید قرار است یک پناهجوی افغان که اوایل این ماه از آلمان اخراج و به افغانستان فرستاده شد، دوباره به آلمان بازگردانده شود. به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک سخنگوی این وزارت گفت آژانس مهاجرت و پناهندگی فدرال . . .

لوی څارنوالی، از انتقال صدها افغان که در کشورهای ایران و تاجکستان زندانی اند، به زودی به افغانستان خبر داد. به گزارش پژواک، عزیراحمد سرباز رئیس ادارهء نظارت بر محلات سلب آزادی لوی . . .

برشنا مى گويد که کشور ایران، به دلیل بالارفتن درجۀ حرارت و کاهش سطح آب بندهای آبی، برق وارداتی خود به افغانستان را محدود کرده است. امان الله غالب رییس عمومی شرکت برشنا که روز پنجشنبه 28 سرطان، . . .

سرور دانش، معاون دوم ریاست جمهوری، با عارف رحمان سفیر اندونیزیا در کابل در کاخ صدارت دیدار کرد. آقای دانش در این دیدار گفت که برگزاری اجلاس سه جانبۀ . . .

مسئولان ادارۀ آبرسانی و کاناليزاسیون شهری هشدار دادند که اگر از استفاده بی رویه آب های زیرزمینی جلوگیری نشود، تا چند سال آینده باشندگان هرات و کابل، با کمبود و یا حتى نبود آب شیرین رو به رو خواهند شد. . .

مصطفی مستور، وزیر اقتصاد کشور می گوید که روزانه 1800 کودک در کشور به دنیا می آید و پیشبینی می شود که در سال روان 675 هزار کودک به دنیا بیاید. آقای مستور روز سه شنبه 26 سرطان در تجلیل از "روز جهانی جمعیت" گفت که رشد. . .

سفارت قزاقستان در کابل با همکاری اتاق تجارت و صنایع افغانستان، نشستی مشورتی بین سرمایه گذارن و تاجران افغانستان و قزاقستان در کابل برگزار کرد. در این نشست که روز سه شنبه 26 سرطان برگزار شده بود، دوازده شرکت و سرمایه . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر