صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۲ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تیکت لندن به قهرمان المپيك و خانواده اش نرسيد!

تیکت لندن به قهرمان المپيك و خانواده اش نرسيد!

بي نظمي و اختلال در سيستم تیکت فروشي رقابت‌هاي المپيك لندن كه نارضايتي بسياري از مردم را به دنبال داشته است، با آغاز دور دوم همچنان وجود دارد.
دارنده‌ي 4 مدال طلاي المپيك از اين كه نتوانسته براي خانواده اش تیکت تهيه كند به شدت ناراحت شده است. سالن ولدروم محل برگزاري رقابت‌هاي بایسکل تنها ظرفيت 6 هزار نفر تماشاگر را دارد كه با توجه به اينكه كمتر از يك چهارم ظرفيت به تماشاگران عادي اختصاص داده خواهد شد، رقابت براي دريافت تیکت اين رقابت‌ها بسيار فشرده است.

كريس هوي كه در المپيك 2008 بجینگ سه مدال طلا را به دست آورد، پيش از اين به اعضاي خانواده خودش و همسرش اعلام كرده بود كه براي سفر به لندن آماده شوند، اما زماني كه متوجه شد در ثبت نام اوليه نتوانسته انتخاب شد نااميد شد.
پدر همسر اين بایسکل سوار گفت: وقتي كريس اين خبر را شنيد واقعا شوك زده شد چرا كه فكر نمي كرد كه يك قهرمان المپيك نتواند براي خانواده اش تیکت تهيه كند تا رقابت او را از نزديك تماشا كند!

سيستم دريافت تیکت در لندن كه باعث شده نزديك به يك ميليون و سيصد هزارنفر در ثبت نام اوليه موفق به تهيه تیکت نشوند با انتقادهاي زيادي روبرو شده و بسيار معتقدند درصد اختصاص تیکت به مردم عادي بايد افزايش پيدا كند.
در رقابت‌هاي پرطرفدار مانند دوش صدمتر، واليبال و ... نزديك به نيمي از تیکت‌ها از قبل مشخص شده و در اختيار مردم عادي قرار نمي‌گيرد.