صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تيم فوتبال زنان برازیل قوي تر از تيم مردان شده است

تيم فوتبال زنان برازیل قوي تر از تيم مردان شده است

رسانه هاي برازیلي از عملكرد تيم ملي مردان اين كشور در كوپا آمريكا خشمگين هستند و معتقدند تيم فوتبال زنان برازیل در جام جهاني آلمان به مراتب بهتر از مردان فوتباليست برازیلي عمل مي كند.
به گزارش خبرگزاري فرانسه، اين روزنامه نوشتند در شرايطي كه نيمار و روبينيو و پاتو بد بازي مي كنند، باز هم خوب است كه برازیل مارتا را دارد. تيم برازیل در ديدار نخست رقابت هاي كوپا آمريكا برابر ونزوئلا صفر بر صفر مساوي كرد.

اين نتيجه رسانه هاي برازیلي را خشمگين كرده و موجب شده عملكرد مردان فوتباليست را با تيم ملي زنان اين كشور در جام جهاني آلمان مقايسه كنند. روزنامه ' فولها د سائوپائولو' دراين باره نوشت: تيم مردان عملكردي مضحك برابر ونزوئلا داشت و بازيكنان پس از تساوي صفر بر صفر چهره هاي شرمسار داشتند.
روزنامه ' او گلوبو' هم نوشت: نيمار، گانزو، پاتو و روبينيو همگي بد بازي كردند. ولي حداقل برازیل مارتا را دارد.

اشاره اين روزنامه به عملكرد درخشان مارتا با زيكن تيم فوتبال زنان برازیل بود كه در ديدار اخير برابر نروی دو گل زد و يك پاس گل داد تا دختران برازیلي سه بر صفر پيروز شوند.
در صورتي كه برازیل با همين شيوه برابر پاراگوئه و اكوادور ظاهر شود از راهيابي به مرحله يك چهارم نهايي رقابت هاي كوپا‌آمريكا باز خواهد ماند. اين در حالي است كه تيم فوتبال زنان برازیل كه هم اكنون در آلمان سرگرم رقابت هاي جام جهاني است با دو پيروزي در مرحله گروهي به راحتي به يك چهارم نهايي صعود كرد.