صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فينال جام جهاني فوتبال زنان ركورد شكست

فينال جام جهاني فوتبال زنان ركورد شكست

ديدار فينال جام جهاني فوتبال زنان ميان آمريكا و جاپان ركورد ثبت پيام در شبكه هاي اجتماعي و نيز تماشاي مسابقه فوتبال در آمريكا را شكست. يك گروه ارائه دهنده خدمات سايت و وبلاگ در سانفرانسيسكو اعلام كرد، ديدار فينال جام جهاني فوتبال زنان ميان آمريكا و جاپان ركورد ثبت پيام در شبكه توئيتر در هر ثانيه را شكسته است.

طبق آمار اين گروه، كاربران توئيتر پس از شكست آمريكا از جاپان در هر ثانيه هفت هزار 196 پيام ثبت كرده اند. ديدار ديگري كه بالاترين ميزان ثبت پيام در هر ثانيه در توئيتر را داشته مربوط به شكست ناباورانه برازیل از پاراگوئه در رقابت هاي كوپا آمريكا بوده است.

كاربران توئيتر هفت هزار و 166 پيام پس از باخت برازیل از پاراگوئه در هر ثانيه ثبت كرده اند. مرگ اسامه بن لادن با پنج هزار پيام در هر ثانيه ، ازدواج وليعهد انگليس با سه هزار و 966 پيام در هر ثانيه و زلزله و سونامي جاپان با پنج هزار و 530 پيام در هر ثانيه در رده هاي بعدي قرار دارند.

** 13/5 ميليون نفر در آمريكا ديدار فينال را تماشا كرده اند ديدار فينال جام جهاني زنان در آلمان ركورد تماشاي بازي هاي فوتبال را در شبكه ESPN شكست. به گزارش آسوشيتدپرس، طبق آمار اين شبكه، 13/5 ميليون نفر در آمريكا اين مسابقه فوتبال را تماشا كرده اند كه ششمين مسابقه فوتبال پربيننده در آمريكا محسوب مي شود.
اين ركورد از محاسبه گيرندگان خانگي برنامه هاي تلويزيوني بدست آمده است.