صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پارك دو سال ديگر با منچستريونايتد تمديد كرد

پارك دو سال ديگر با منچستريونايتد تمديد كرد

ستاره كوریایی تيم فوتبال منچستريونايتد دو سال ديگر قراردادش را با اين باشگاه تمديد كرد. همانگونه كه انتظار مي‌رفت و الكس فرگوسن پيش از اين اعلام كرده بود پارك جي سونگ كه درفصل گذشته نمايش قابل قبولي براي شياطين سرخ داشت، با نظر مستقيم پيرمرد اسكاتلندي دو سال ديگر قراردادش را تمديد كرد تا همچنان در بالاترين سطح فوتبال در انگليس به بازيگري‌اش ادامه دهد.

پارك كه از سال 2005 با جدايي از آيندهوون راهي اولدترافورد شده بود، پس از تمديد قراردادش گفت: از تك تك دقايق حضورم در منچستريونايتد لذت برده‌ام. از اين كه توانسته‌ام بخشي از تاريخ باشگاه را رقم بزنم به خودم افتخار مي‌كنم. قصد دارم در ادامه‌ي حضورم در اين تيم باز هم موثر باشم و عملكرد خوبي بر جاي بگذارم.

الكس فرگوسن پيش از اين زماني كه تيم منچستريونايتد در اردوي آمريكا به سر مي‌برد عنوان كرد كه قرارداد هافبك 30 ساله اين تيم تمديد خواهد شد و البته بر كسي پوشيده نيست كه خواسته‌ي فرگوسن در باشگاه بي ترديد انجام خواهد شد.

سرمربي شياطين سرخ كه بايد تيمش را براي دفاع از عنوان قهرماني در فصل پيش رو آماده كند، پيش از اين درباره‌ي وضعيت بازيكن آسيايي تيمش گفته بود: پارك در سالهاي گذشته بازيكن بسيار مهمي براي ما بوده است.

او انرژي و توانايي بسيار بالايي دارد و در يكي، دو سال اخير گلهاي بسيار حساسي هم براي ما به ثمر رسانده است. او اكنون يكي از بازيكنان باتجربه و قديمي تيم ما محسوب مي‌شود و مي‌تواند با تجربه‌ي بالايي كه دارد الگوي خوبي براي بازيكنان جوان و تازه وارد تيم باشد.